Skocz do zawartości

Zdrowie Pupila

Rekomendowane odpowiedzi

a u mnie są:D i dobrze zawsze możesz poprposić sprzedawce w zoologicznym o dostarczenie karmy itp z tych firm ja tak zrobiłam i mam:D

Nieprawda, u mnie w mieście nigdy nie było Herbal Pets i nie będzie xD

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort... i KEBAB w twarz !! (spleśniały)

edit: znowu problem z "nie" xD

Odnośnik do odpowiedzi

Wspołorganizatorem akcji jest firma HerbalPets, ale sama akcja mówi ogólnie o zdrowym żywieniu i jej celem nie jest reklamowanie firm...

Herbal Pets i Zuzala to znakomite firmy, aczkolwiek nie zmuszamy do kupowania tych produktów (do was nalezy wybór czy chcecie, żeby wasz zwierzak miał wszystko czego potrzebuje, czy ma sobie ot poprostu być dla ozdoby). Przez akcję chcemy podkreslić jakie jest ważne dawanie gryzoniom warzyw, owoców i karm dobrych firm, a nie kupowanych na wagę np. na targu obwoźnym (z takimi tez się spotkalam)...

"Na zwasze jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" [Antonie de Saint-Exupery] (czy jakoś tak ;P), dlatego kupując zwierzak, musimy liczyć się z kosztami jego utrzymania i zapewnienia mu odpowiedniej opieki zarówno medycznej jaki i ogólnej...

Gryzonie sa bardzo podatne na choroby spowodowane złym zywieniem i to własnie dlatego powstała ta akcja! Nie chodzi o firmy, tylko o zdrowie naszych PUPILI...

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jednym z najlepszych :) Ja zawsze kupowalam i nic takiego neipokojacego tam nei zauwazylam :) Zawsze kupowalam w pudełku, teraz kupiłam na wage w zoologu, ale to tez ejst z Vitapolu, a łatwiej jest tez zoabczyć, czy gdzieś nie ma larw, bo w zoologu Ci pudełka otworzyć nei pozwola ^^

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jednym z najlepszych :)

Ciekawe skąd ten wniosek. Może dlatego, że mają kolorowe pudełeczka, ładnie opakowane?

Słuchajcie, taka jest prawda, że tylko HP i Zuzala ma zdrowe pozywienie. Inne Megan i Vitapol są to po prostu rzeczy "chemiczne". Barwione, sztucznie produkowane. Lecz zdarza mi się dać kolbę z Vitapolu. Poczytajcie na innych forach o tych firmach (Vitapol). Najlepsze wzięcie na koszatniczka.org ma firma Dako - Art. Ja również uważam że jest to firma bardzo dobra.

Wielki Brat macarono wredoto - poprawka błędu ort.

Odnośnik do odpowiedzi

Cały problem przyjaciele polega na tym, że nie wiecie które produkty Herbal pets najbardziej lubią chomiki...

I przewaga Herbal pets nad innymi jest taka, że chomiki pomagały nam ustalać receptury produktów dla nich... szczególnie, że mam swoje dwa ulubione dżungarki...

Przypominam raz jeszcze najbardziej ulubione przez chomiki produkty Herbal Pets:

Mieszanka Nasion Gryzonie

Karma ziolowo-warzywna Chomik (NOWOŚĆ specjalnie dla chomików - zdjęcie produktu na stronie HP)

Chipsy naturalne Gruszka

Zioła i warzywa

Zioła z joden Gryzonie

Zioła podstawowe Chomik

Chipsy naturalne - Szparag

Chipsy naturalne - Jabłko

Owoce tropikalne

Odnośnik do odpowiedzi