Skocz do zawartości

Do administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem dość dobry artykuł o zabawach z chomikiem, bo wiem że na portalu takiego niema, więc pomyślałem sobie, że by się przydał.

Więc moje pytanie brzmi:

Gdzie mam ten artykuł wysłać?

Proszę o szybką odpowiedź.

Ehhh... poprawiłam błąd ort.

Batonikowa Wampirka

Odnośnik do odpowiedzi

do mnie... na PW lub na maila aguska222@autograf.pl to ja ocenie czy jest dobry xD A potem porozmawiamy o umieszczeniu go na portalu...

Od treści merytorycznej glównie jestem ja (redaktor naczelny), i to ja sprawdzam jakość tekstow, ew. je betuje (a po mnie betuje Ola) i następnie przekazujemy wyżej xD

Nie wszytskie teksty będą umieszczane na portalu, chyba, ze sa dobre i niczego im nie brakuje :) jeśli są jakies braki to napisze do autora z moimi koncepcjami i dam do skorygowania, jeśli zalezy to skoryguje xD Wiem, ze wredna jestem, słysze to prawie codziennie, ale cóż zrobić? ten typ tak ma (i jeszcze humor tez nie dopisuje :/)

PS. Sorry za literówki i blędyy, ale klawiatura mi sie psuje i mam wszystkie literki nie tam gdzie powinny :/

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, bounty ma dar przekonywania, wiec napewno bedziesz za, nawet tego nei wiesz xD

Hihi.... no ma się w końcu ten talent, nooo xD Buhahaha... ja bredze, ale to się zdarza xD Lekarza! lekarz i kaftan bezpieczeństwa jest mi potrzebny xD

Brrrr... Wampirka

Odnośnik do odpowiedzi

He he nie na głowę, narazie w tym kierunku nie wykryto u mnie skrzywień xD A problemy z nerkami mam i sobie idę wypocząć oraz ponabijac ocen xD Hihi... ja regularnie jestem w szpitalu, a teraz najpawdopodobniej będe na oddziale z kumpelą z klasy czyli tak sympatycznie xD

Łee. Sympatycznie to będzie, jak pojadę do twojego miasta i specjalnie tam sobie coś złamię. Trafię do ciebie na oddział i będziemy terroryzowac cały szpital skradzionymi skalpelami! XDDD

Odnośnik do odpowiedzi

Maniek mike raczej szybciej tego nie załatwi, wręcz przeciwnie xD Od treści merytorycznej jestem JA xD (i Ada, ale teraz jej nie zastaniesz xD)

Prześlesz to Maksowi, to on najprawdopodobniej prześle mi do sprawdzenia i wyrażenia swojego zdania, a o poprzedniej wersji dzieła powiedziałam ci co myśle, i chyba zbytnio nie jesteś z mojej opini zadowolony (no coooo? miałam być szczera)... Poprawisz, troszkę pomyślisz to wróć, a wtedy dopiero pogadamy o opublikowaniu go, jak już wspomniałam BYLE CZEGO nie publikujemy, może dla was to dziwne, ale my sobie cenimy dobre i fachowe informacje, a i cenimy nasz kochany dobytek i chcemy coś nim reprezentować...

Ufff.....ale mnie wzieło dzisiaj na wyrażanie własnego zdania, znowu wpadne przez to w kłopoty (wystarczy, że już babce z matematyki dzisiaj podpadlam :/ F***, no to będe miała fajny przeryp.... :/)

Odnośnik do odpowiedzi

Tak gdzieś przed świetami pojdę zrobic wywiad do weta, wprawdzie bedzie on taki ogolny o zawodzie, ale zrobie tez pytanka związane z chomikami i potem wam go moge przeslac :) A wywiad ide robic, bo do gazetki szkolnej jest potrzebny :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe skąd mam to kopiowac :P To ma być wywiad do gazetki szkolnej :P No a wogule postaram się załatwić wywiad, a to ma być wywiad ogolnie o zawodzie weta, o tym jakei zwierzaki najczęsciej przychodzą itp :) Przy okazji zadam mu kilka pytań dotyczacych chomików, ale chciałabym was jeszcze prosić, jakie pytania mogłabym zadać? Poprostu chcę wypytac go o to, czego wy byście chcieli się doweiedzieć :)

Odnośnik do odpowiedzi