Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tej klatce utrapieniem są piętra i rurki - mnie to denerwowało, gdy miałam okazję ją oglądać i czyścić. Nie jest też jakaś specjalnie duża. Ale można jednak ją przerobić na całkiem fajne chomicze mieszkanko - umieścić drewniane piętra i naturalnie wyposażyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

setka kosztuej 170zł z tego co pamiętam...

a gigant faktycznie nie należy do świetnych klatek ;(

niestety jego powierzchnia jest mała... a wysokość duża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem czy Area Leon nie będzie lepsza od giganta. sama miałam 'pana minimum', spisywał się dobrze, jednak i tak wydawał się maly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zarówno giganta jak i setkę (i jeszcze parę innych, ale to pominiemy :P). Setka o wiele lepsza, bo nie dość że tanio w stosunku do ceny giganta, to jeszcze o wiele lepiej można wykorzystać. W gigancie dość trudno jest tą przestrzeń jakoś zagospodarować i dostęp nie jest łatwy do środka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z tunelami, to na pewno byłyby plastikowe - a lepiej wyposażyć naturalnie w tekturowe rury, jakieś jaskinie, drewno. Zwykła klatka druciana będzie ok, a jeśli chcesz mieć ładną ozdobę pokoju - wybierz akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a to przepraszam :bukiet:

// Edycja ---------------------------

Zdecydowałem się na tą. Przeglądam internet i widzę że jest bardzo dobra. Dzięki podrik :bukiet:

http://www.superpreis.pl/klatka-dla-szc ... p-389.html

// Edycja ---------------------------

Aha jeszcze jedno pytanko czy w pięterka mogą być plastikowe?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby mogą, ale osobiście odradzam ;) Sklejka jest tania, naturalna... i ładna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha zobaczyłem w internecie taką klatkę. Jest długa na 100cm i wysoka na 93 cm. Tylko że ma plastikowe półki i pytam czy można je wymienić. Bo ja zawsze posiadałem klatki z drewnianymi półkami więc tym za bardzo się nie interesowałem. Głównie chodzi o tą klatkę.

http://allegro.pl/pietrowa-willa-dla-sz ... 71938.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak może być ;) ja mam 1/2 takiej klatki i jak na razie jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomiki nie mogą mieszkać razem, jeśli chcesz mieć dwa chomiki to kup dwie osobne setki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam dwa pytanie o Jerrego.

Czy można by wyjąć te "zamknięcia" od tuneli (nie mogę się wysłowić), żeby postawić na klatkę drugiego Jerrego?

Edit: A która klatka jest najlepsza I, II czy III

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Setkę wzięłabym bez wahania jakbym tylko miała takie możliwości. Mierzyłam pokój wzdłuż i wrzesz z 50 razy, żeby ją gdzieś upchnąć, ale nie da rady na chwilę obecną. Dlatego rozglądam się za czymś mniejszym.. Niestety, bo też wolałabym jak największą klatkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatka nie jest za mała. Ludzie już zaczynacie lekko przesadzać :P Ktoś ma klatkę mniejszą od waszej i już za mała. Jerry II jest lepszy jak dla mnie, można fajnie urządzić.

edit; Moim skromny zdaniem Jerry jest lepszy od Giganta i mają podobne wymiary....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi