Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA

Przed zadaniem pytania zajrzyj tutaj: Najlepsze dostępne klatki dla każdego gatunku chomika

Miejsce odpowiedzi na wieczny problem "jaką, gdzie i za ile kupić klatkę dla chomika".

Proszę się nie krępować i śmiało pytać ;)

I jeszcze słowo wyjaśnienia:

Założyłam taki temat, aby uniknąć masy podobnych, o treści w stylu "Czy ta klatka będzie dobra?" pojawiających się w tym dziale - tutaj będzie jedno miejsce na tego typu pytania, każdy będzie mógł się poradzić w sprawie upatrzonej klatki i uzyska odpowiedź czy takowa się nadaje czy nie, gdzie ewentualnie zostanie podana inna, lepsza alternatywa (np. oferty sprzedaży odpowiedniej klatki na Allegro/linki do sklepów internetowych).

Mam nadzieję, że temat się przyjmie Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 6,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kup ode mnie setkę kołowrotek 22cm   i masz super warunki na chomika :D niedrogo

Niestety żadna z tych klatek nie spełnia minimum. Rozglądnij się za ofertami akwarium, to łatwiej kupić w podanej cenie a niejednokrotnie są to okazyjnie sprzedawane duże zbiorniki. Polecam chomiki z

No ale powiedz mi jak to jest, sam mam w podpisie, że mała klatka to meczarnia a pytasz sie czy kupić zbyt małą. Oczywiście im większa tym lepsza, poza tym wyposażenie prawie wszystkich klatek od razu

Mam małe pytanie.

Miałam kiedyś królika i zostawiłam sobie od niego klatkę tylko że odstępy między prętami wynoszą 2 cm.Lepiej klatkę obłożyć siatką czy lepiej kupić to ''pudełko'' z Ikei??Klatka ma ok 96 cm dł a pudełko 80 cm.

Odnośnik do odpowiedzi

Hej , mam do was pytanko . Wypatrzyłam sobie z zoologicznym klatkę dla mojego chomika . Mój chomik to dżungar . Jutro kupuję tę klatkę . Wymiary to :

długość : 70 cm.

szerokość : 40 cm

Mam pytanie: chcę mieć w przyszłości chomika syryjskiego z rodowodem , i czy ta klatka będzie dobra dla niego ?

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie. Planuj już jego urządzenie. Najlepiej wymień wszystkie pięterka na drewniane, zmień kołowrotek i domek, dorzuć gałązki, większe konary. Kilka osób z forum pochwaliło się już naturalnymi Gigantami:

http://lh5.ggpht.com/_4km54WPgMcs/TDMo7 ... 010487.JPG

http://i38.tinypic.com/350nwco.jpg

http://lh3.ggpht.com/_eoPmcM0g8B4/TFBS8 ... _17.44.jpg

Pierwsza klatka kondzia, druga moja, trzecia Chomusi - mam nadzieję, że się nie obrazicie.

Odnośnik do odpowiedzi

hahah u mnie też nigdy nie było żadnych mrówek itp.Pierwsze co słysze żeby mrówki czy pająki chodziły.Już bym się bardziej bała o przeciągi czy coś w tym stylu.Ale jeżeli okna są szczelne i w ogóle to nie ma powodów do obaw.Postaw na dywanie.

Odnośnik do odpowiedzi