Skocz do zawartości
Risa

Chomiki w obiektywie

Rekomendowane odpowiedzi

Paryzanka i tak już nie zdażysz :D Lepiej już sie połóż spać bo jutro ciężki dzień ci przepowiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto próbowac ;) Zachęcam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niech już będzie ale potem nie marudż że jesteś zmęczona :P  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A idź ty. Co żeś powiedział Fecie, żeby ciągle tyłkiem się odwracała ?

Tak czy siak nic ciekawego nie zrobiłam, więc luty sobie odpuściłam :P

Czekam na Wasz zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kiedy bd zdjęcia? Jak tam dzionek mija Pryżanka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia będą wieczorem - musze się ogarnąć, a mam trochę na jutro. chowder75 - nie musisz mnie tak pilować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:P oj tam oj tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przyszłość mnie ta nie stresuj to może uda mi się zdjęcie zrobić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia edycji lutowej :)

1. DSCN4892.jpg

2. zmehpg.jpg

3. oj_tam_oj_tam.jpg

4. DSCN4893.jpg

5. szarlocianiszczyciel.jpg

6. p2021587.jpg

7. sam2161.jpg

8. DSCN4887.jpg

9. sam2165n.jpg

10. 100_00632.jpg

11. 21n1wt0.jpg

12. sam2132.jpg

13. 100_00582.jpg

14. 2z6c77c.jpg

15. 100_0062-1.jpg

Przepraszam jeżeli kogokolwiek pominęłam - starałam się liczyć zdjęcia itd, jednak no.. Wszelkie niedociągnięcia prosze mi zglosić, a zdjęcie dodam jeżeli pominęłam :)

Teoretycznie każde zdjęcie się nadaje - zależy kto ma jaką definicje demolki ;) Dlatego też nie ingerowałam zbytnio.

Jedyna mała uwaga - fakt, nie pomyślałam o tym i dopiero teraz mi się w oczy zuciło - prosze nie dawać napisów na zdjęcia :) Moim zdaniem duzo ładniej i lepiej jest dawać do konkursu zdjecie 'na czysto' ;)

E:

No i zapomniałabym.. Głosowanie trwa od teraz do 28 lutego (do północy). A teraz wybierajcie i głosujcie!

Przed zagłosowanie przeczytaj zasady głosowania z pierwszego posta!

Edytowane przez Risa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A taki pomysł z głosowaniem, czy nie lepiej byłoby, głosować na zdjęcia, ale nie oceniać. Że ilość głosów by się liczyła na zdjęcia, a nie wielkość oceny :rolleyes: ?

Tak na ogól jest w głosowaniu, że oddaje się głosy, nie ocenia... na dodatek łatwiej się liczy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy obecnej frekwencji głosowań nie da rady. Głosów jest zawyczaj około od 10 osob. Jeżeli każda z osób wybierałaby jedno zdjęcie (czy nawet kilka) i głosy bylyby równe to bysmy się nie opedzili od ex aequo ;) Tak przynajmniej uważam z tego jak widze tendencję. Ana443 jak uważasz, bo też masz wgląd w to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ja też uważam, że ten system głosowania, który jest teraz jest ok. I Twoje uzasadnienie Risa jest jak najbardziej w porządku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. No to zostaje :) Tak myślała, czy może masz jakies uwagi, ale w sumie jest to wygodne nawet :)

I jeszcze jedo - prosze nie brać pod uwagę przy ocenie mojej uwagi o napisie na zdjęciach. Na przyszłość unikajmy, ale teraz nie chciałabym aby ta moja uwaga zaszkodziła autorowi zdjęcia tylko dlatego, że stwierdziłam iż lepiej bez napisów :P Prosze oceniać to jak autor podszedł do tematu :)

Przepraszam za tą niepremyślaną uwagę i na przyszłość dopiszę adnotację w regulainie odnosnie napisów na zdjęciach (nie zabraniam, kto jak woli :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jak uważacie, że tkk jest lepiej, to oki... Już zagłosowałam i jestem ciekawa, czy wygra zdjęcie, które najbardziej mi się spodobało :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że użytkownicy wzieli sobie do serca poradnik Stanisława, ciekawy jestem tylko czy ten Syryjek z x zdjęcia naprawdę mieszka w tak malutkiej klateczce :notfair:

Edytowane przez chowder75

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chowder75 - proszę o niedodawanie takich uwag. Ten temat nie jest od tego, aby wyrażac swoje żale w tej kwestii. Doza wyczucia naprawdę się przydaje i prosze nie działać na niekorzyść autorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja nie napisałem które zdjęcie to może być każde z nich :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie są znacznie bardziej domyślni niż Ci sie wydaje chłopcze :P Zakończmy ten wątek, bo to niepotrzebne śmiecenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znów przegapiłem. Ale tym razem to nie ja, tylko Bobek się spóźnił - wczoraj tak pięknie rozszarpał swój fotelik... :P

Zostało mi tylko zagłosować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma pomysł nad zmianą systemu głosowania bo w tym co jest teraz to nie moge się połapać :mellow:

A więc tak kązdy mus wybrać 3 zdjęcia i dać im odpowiednie miejsce czyli:

zdjęcie xx I miejsce

zdjęcie xx II miejsce

zdjęcie xx III miejsce

za pierwsze miejscye były by 3 punkty za drugie dwa a za czecie :P jeden punkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie :P Nie wprowadzając ludzi w błąd, obowiazuje stary system głosowania zawarty w pierwszym poście danego tematu.

chowder75, rozumiem, że może być coś nie jasnego, ale to można poprosić o wyjaśnienia, a nie wprowadzć własne porządki - co swoja drogą jest dość niegrzeczne. System głosowania moim zdaniem jest dość jasny, a mając wgląd w głosy mogę spokojnie powiedzieć, że obecnie wiekszośc osob głosujących nie miało problemu :) Dodatkowo oceny są moim zdaniem sprawiedliwe - nie zdarzają się notorycznie akcje, że kilka osób głosuje na 6 zdjęc dając im same oceny 6 - nie mieliśmy miejsc ex aequo ;) Oceny są zrożnicowane, tak samo to na ile zdjęć ktoś głosuje (do max 6 wybranych). Nie widze powodu, aby zmieniać ten system.

Jak na razie chcialam zrobić podział na kategorie: chomiki syryjskie i chomiki karłowate osobno, ale kiedy zdjęć jest mniej niż 20 to nie mam pewności, że w ktorejś kategorii nie obędzie sie od walkoweru.. Oczywiście to nic złego, jednak póki co zrezygnowałam z tej zmiany ze względu na i tak małą frekwencję - więcej roboty dla mnie i any, która niekoniecznie coś zmieni. A Chomik Roku i tak byłby jeden z obu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kogo ja wprowadzam w błąd? Napisałem że proponuję.... i nie wprowadzam żadnych własnych porządków dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyśl :P Chodzi o to, że w tym momencie kiedy piszesz coś takiego w temacie ktoś kto chciałby zagłosować mógłby mieć problem do czego się stosować (np osoby głosujące pierwszy raz, bo wtedy jest największe prawdopodobieństwo). Rozumiem wyjście z propozycją po zakończeniu głosowania czy na pw, ale w tej sytuacji czasami trzeba nieco przewidywać. Niech by mi ktoś przysłał głosy wg tego systemu i okazałyby się tak czy siak nieważne itp, itd.. :) Mała uwaga, a można zrobić zamieszanie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi