Skocz do zawartości
Risa

Chomik Roku 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy,

Na wstępie chciałyśmy podziękować wszystkim osobom, które od maja brały udział w konkursie oraz tym, którzy głosowali.

Bez Was nie udało by się nic zrobić, tak więc naprawdę dziękujemy i mamy nadzieję, że rok 2012 będzie się cieszył jeszcze większym zainteresowaniem :)

Dziękujemy,

ana443 i Risa

PS. Prosimy o dokładne przeczytanie całego posta w celu uniknięcia możliwych niejasności

Obecnie mamy zaszczyt ogłosić, że głosowanie na Chomika Roku uznaje za otwarte. Poniżej znajdziecie zdjęcia z edycji (maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień) i z pośród tych zdjęć wybierzemy Chomika Roku.

Przy głosowaniu proszę brać pod uwagę całokształt zdjęcia, a sympatie do autora odstawić nieco na bok ;)

Zasady głosowania na Chomika Roku:

1. Głosujemy jedynie na zdjęcia, które zwyciężyły w poszczególnych edycjach miesięcznych w danym roku.

2. Głos oddajemy na max 3 zdjęcia.

3. Raz oddany głos nie ulega zmianie!

4. Podczas głosowania używamy 6–cio stopniowej skali, jak w szkole:

zdjęcie *miesiąc* - 5

zdjęcie *miesiąc* - 3

zdjęcie *miesiąc* - 6

5. Proszę o zachowanie kolejności miesięcy! Jest to szczególnie pomocne dla osoby zliczającej głosy i dzięki temu możliwość pomyłki jest naprawdę dużo mniejsza.

6. W przypadku zagłosowania na zdjęcie własnego autorstwa wykluczamy udział tej osoby w konkursie.

7. Głosy przysyłacie do mnie na pw i proszę pamiętać o odpowiednim tytule "Głosowanie - Chomik Roku"

8. Głosujemy tylko i wyłącznie w terminie podanym do tego celu, czyli konkretnie od momentu pojawienia się tego posta do końca roku 2011.

9. Głosy będą liczone na zasadzie sumowania punktów jakie przyznacie. W przypadku ew ankiety sprawa będzie jasna.

10. Jeżeli uzyskamy miejsca ex aequo to w przeciągu 2 dni rozegramy dogrywkę, najpewniej w formie ankiety.

11. Zwycięzca zostanie ogłoszony pierwszego dnia roku 2012. Chyba, że będzie dogrywka, bo wtedy będzie to 3 stycznia.

Oto zwycięzcy edycji miesięcznych z załączona krótką informacją ;)

Pierwsza edycję majową wygrała urokliwa syryjka, chyba nie muszę mówić kto - sami zobaczcie..

konkurs5.jpg

Autor: Pampi

Edycja czerwcowa była nie mniej zażarta w rywalizacji - wiadomo, jak to w sporcie bywa..

dsc0124s.jpg

Autor: podrik

Trzecia z kolei edycja lipcowa mimo okresu wakacyjnego, była również owocna mimo sennej atmosfery..

39411868.jpg

Autor: podrik

Kolejna edycja sierpniowa zachęcała wszystkich do zdrowego odżywiania, a ambasadorem został..

14994478.jpg

Autor: Dogha

Piata z kolei edycja wrześniowa, mimo powrotu do szkoły cieszyła się entuzjazmem okazywanym pełnymi polikami..

chomikuj4.jpg

Autor: Pampi

Edycja październikowa była pełna chwil, które wywołują uśmiech dzięki temu, ze mogliśmy je uwiecznić..

17915185.jpg

Autor: StanisławSulica

Edycja listopadowa zachęcała autorów do kreatywności, a naszych małych modeli podziwialiśmy w urokliwych kadrach..

img6449z.jpg

Autor: StanisławSulica

Ostatnia edycja grudniowa była jak najbardziej świąteczna - mikołajki, Boże Narodzenie.. brakowało chyba tylko chomiczego piromana ;)

tn04o.jpg

Autor: Kaskas

Zapraszam do głosowania!

I taka mała uwaga - nie spamujcie postami w stylu "głos oddany" ;) Chociaż ochy i achy mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej. ale podasz mi nemaila na jaki mam rto wsyłać? Sorki że jestem nie ogarnięta, ale nie mam czasu oglądać wszystkich tematów i postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głosy oddane.

Gratuluję wszystkim, którzy dostali się, aż do tego etapu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głos oddany. Bardzo jestem ciekawa, kto wygra. B:) Zazwyczaj moi faworyci nie wygrywają, może tym razem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam o głosowaniu! :) Na razie udzieliło się tylko 7 osób :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielali się w konkursie Chomiki w obiektywie :)

Tak.. na tę chwilę czekaliście od maja - przyznajcie się :D

Mam przyjemność ogłosić iż zwycięzcą konkursu i tym samym tytuł Chomika Roku przypada..

img6449z.jpg

Gratulacje dla autora zdjęcia: StanisławSulica oraz nie zapominajmy o modelu: Paszczak (zwycięzca listopada)

A teraz trochę informacji ogólnych odnośnie edycji w roku 2012.

W związku z tym, że ostatnio przeglądając tematy starałam się pozbierać wszelkie sugestie od Was - zmiany zostaną wprowadzone dopiero w edycji lutowej. Edycja styczniowa (tu ładny uśmiech do ana443 :D) nie może być przeze mnie poprowadzona, gdyż mówiąc krótko przez drugą połowę miesiąca będę całkowicie nieosiągalna (od 13 stycznia do 1 lutego najpewniej).

Druga sprawa jest taka, że zmiany w regulaminie mogą zostać wprowadzone na dobre dopiero od lutego. Na chwile obecną mam niedopracowany zarys całości (próbuję jakoś zgrabnie ująć podział na kategorie gatunkowe). Proponuję styczeń przeprowadzić na starym regulaminie, a w lutym spróbować z nowym (eksperymentalnie).

ana443 - poprowadzisz styczeń? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla zwycięzcy. W pełni zasłużona nagroda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem też to zdjęcie co wygrało, to po prostu tę zdjęcie zasługuje na ochy i achy.

Ciekawi mnie jaki temat będzie w styczniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie Paszczaka będzie umieszczone na stronie głównej wortalu? Była kiedyś taka obietnica :P

A, gratulacje oczywiście! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyłączam się do pytania Allo :) I baaaardzo gratuluję zwycięzcy! Zdjęcie naprawde świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mnie pytać - osobiście uważam, że fajnie byłoby gdyby zdjęcie było na wortalu pod takim hasłem :) To już pytanie do Administracji bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje!

Pierwszy raz mój faworyt wygrał! :P

Też jestem ciekawa, jaki temat będzie na styczeń. Może sama wezmę udział? :rolleyes:

Edytowane przez Yoshike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od samego początku chciałem zagłosować ale zabrakło mi czasu, wczoraj u kolegi zobaczyłem że jest konkurs ale już mi się nie chciało głoswać bo byłem śpiący :D

Gratuluję Paszczaka i znakomitego zdjęcia, swoją drogą autor chyba jeszcze nie wie że jego chomik wygrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mnie pytać - osobiście uważam, że fajnie byłoby gdyby zdjęcie było na wortalu pod takim hasłem :) To już pytanie do Administracji bardziej ;)

A bo ja w domyśle Kaskas pytałam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ha, w domyśle - ja jestem jak najbardziej za, ale technicznymi sprawami zajmuje się majk. Ja nie mam loga w psd, żeby tam wstawić to zdjęcie. Chyba, że chodzi o jakiś update strony, to myślę, że podołam :P

Chyba nawet mam na niego plan. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście poprowadzę edycję styczniową ;) Tyl;ko dajcie mi jeszcze czas do jutra :P Musze ogarnąć parę spraw :) A co do zwycięzcy to gratuluje :) Co prawda moim faworytem był inny chomik ale tego samego autora więc...;) No i oczywiście zagapiłam się i nie zdążyłam zagłosować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze takie małe pytanko, odnośnie tworzenia podstrony na wortalu - po pierwsze, czy wszyscy zwycięzcy wyrażają zgodę na taki zabieg :P, i czy mam je podpisać nickiem, imieniem i nazwiskiem, czy w ogóle - to już jak kto woli. Bardzo prosiłabym o pw od zwycięzców każdej edycji, gdyby mieli coś przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest doskonały pomysł, najlepiej napisać tylko nick autora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podstronka działa. Powiem Wam, że miło się ogląda te zdjęcia, mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy to nie myślałam, że konkurs aż tak się 'rozrośnie' :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic, tylko trzeba się brać do roboty i trzaskać zdjęcia bez opamiętania. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz przeczytałem "nowe" posty.

Dlaczego mi to powiadamianie nie działa ;(

Dziękuję za gratulacje ;)

ana443 ja też bardziej za Bobka trzymałem kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi