Skocz do zawartości
Kajka357159

Zwierzaki na allegro, tablicy, itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten link już od wczoraj podany. Słuchajcie. Malce sa 3 tygodniowe. Nie ma mowy żeby gościa przekonać o konieczności trzymania ich z mamą. Już są odizolowane. Jutro, przy pomyślnych wiatrach dotrą do Krakowa wraz z Lop. Nie wiem w jakim są stanie bo zdjęcia pokazane w ogłoszeniu robione były jeszcze gdy wszystkie były razem. Ja z kolei fotek nie dostałam a prosiłam 3 razy. Mam nadzieję, ze nie będzie z nimi jak z maluszkami, które ostatnio odbierałam bo to mniej więcej ten sam wiek. Jeśli uda się je odchować, jeden najaprawdopodobniej będzie do wydania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matulu. Wydostańcie tego chomika. Warunki tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie ogłoszenia są najgorsze, widać że jakieś dziecko, błędy w pisowni a zwierzak się męczy :(

do tego jakaś mieścina, więc wysyłka nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak go kto może odebrać i wysłać, to domek u mnie ma.

Nadałam temat znajomemu z Gorlic, nota bene posiadaczowi królika. Jak się uda, to może maluszek do mnie trafi. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wero, ten http://tablica.pl/of...c56935b;r:;s:��

jest dogadany, najprawdopodobniej uda mi się go wydostać. Miał mieć u mnie ds, ale że wzięłam tę maluśką bidulkę, to mogą mnie z piątym zwierzem za drzwi wystawić. ;) Jakby co, podrik weźmie na dt.

To ponoć chłopczyk urodzony w wakacje.

Edytowane przez najka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dział interwencje/chomiki w potrzebie obejmuje właśnie takie chomiki a nie ogłoszenia pseudohodowli zarabiających na rozmnażaniu chomików przedziwnych umaszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kraków cacy, niby oddam, ale 30 zł chce. Kasa to nie jest ale to tez nie jest oddam tylko chamska sprzedaż zwierzątka które się znudziło. Nie cierpię jak ludzie chcą jeszcze zarobić na tym, że się pozbędą zwierzątka.

To samo trzecie ogłoszenie.

Drugie faktycznie przydałoby się aby ktoś zareagował.

Napisałam zapytania. Ogłoszenie 1 i 3 to ta sama osoba. Sam chomik to 10 złotych. Oj ludzie...

Edytowane przez Motusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze jakby argumentem było, że za sprzęt 30 zł to jakoś ujdzie, ale wiadomo jak to wygląda.. może dzięki temu nikt nie weźmie na karmę. chomik piękny, uwielbiam kremy.. jeszcze Kraków, no nieee.. :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jeszcze w jakim stanie jest to akwarium i jaki ma litraż. a mało kto odda akwa za darmo, szczególnie jak szkło tyle teraz kosztuje. Kremik jest śliczny, aż mnie wzięła chęć na niego i chyba przemyślę sobie czy czasem go nie czmychnąć :D Przynajmniej o tyle dobrze, że nie są one z pseudo, a to 10zł to już każdy będzie w stanie zapłacić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fakt z karmówką macie rację. Rozmawiałam kiedyś z dziewczyną pracującą w zoologu, mówiła, że szkoda że nie mogą wystawić chomików za 100 zł bo jako pracownicy nie mogą odmówić zakupu a często wiedzą, ze na karmę od nich biorą.

Z chomikiem ja nic nie poradzę w tej chwili. Mam jeszcze bąbelki u siebie i dopiero po wydaniu będę mogła coś przechować/odchować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi