Skocz do zawartości
Angelo

Świąteczny konkurs fotograficzny ~ Magia Świąt

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nagrody atrakcyjne.

Swoją drogą myślę, że "Chomiki w obiektywie" to świetne ćwiczenie i osoby nie biorące w nim udziału mają o wiele mniejsze szanse w konukrsie świątecznym ;)

Ale mam super pomysł na "sprytnego chomika" w tym miesiącu, ciekawe jak wyjdzie! :) A dla mnie publikacja zwycięskoegi zdjęcia na portalu to już wystarczająca nagroda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stanisław bardzo się cieszę, że tak myślisz. Ty bierzesz udział chyba w każdej edycji, więc zwycięstwo tutaj masz jak w banku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie poszło, szkoda, że można tylko jedno :(

Ale oby się poszczęściło i udało zdobyć chociaż nagrodę pocieszenia ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzątnę w pokoju po sprzątaniu klatek i może się zabiorę do drugiego podejścia ze zdjęciami. Afff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje właśnie się ładuje i zaraz wysyłam ;)

edit:wysłane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przysyłajcie - cieszymy się bardzo na każde zgłoszenie.

Przy okazji oczywiście zapraszam gorąco do brania udziału w konkursach "Chomiki w obiektywie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam zdjęcia :) Muszę tylko wybrać najładniejsze i jutro wyślę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zostały mi 23 godziny, o jakiejś ludzkiej porze wezmę się za zrobienie zdjęć - 2 sesje już za nami, fajnie ,że zapomniałam o tej nieszczęsnej karteczce z napisem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I dlatego wydaje mi się, że mimo wszystko karteczka to najlepsze wyjście. Proste w obsłudze, zwłaszcza dla młodszych użytkowników, i w niczym nie przeszkadzające. Tylko trzeba o niej pamiętać. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być foto, na którym jest ta karteczka, ale ciutkę mało czytelna? (chomik jest na pierwszym planie, ona na dalszym i nie jest na nią wyostrzone ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jma wysłałam gdzie widać tylko "konkurs fotograficzny 011" myślę że bd dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomikusia - byle było widać, co tam jest napisane. :) Może być mało czytelna. Posłałaś już? To zaraz sprawdzę jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od rana robię ankietę wśród znajomych i rodziny, bo sama nie mogę wybrać najładniejszego zdjęcia ;) A jest ich tylko 6.

To też była moja druga sesja do tego konkursu, bo przy pierwszej nie było karteczki :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dacie radę! :) Ogólnie zawsze w regulaminie konkursu, gdzie należało wysłać zdjęcie czegoś, trzeba było umieścić karteczkę. Nic się nie zmieniło. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji oczywiście zapraszam gorąco do brania udziału w konkursach "Chomiki w obiektywie".

O kurcze szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tym konkursie "Chomiki w obiektywie". Uwielbiam fotografować :) No trudno poczekam na następny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już pisałem, ekxify można dowolnie edytować.

Wiem o tym doskonale. Teraz niech tylko podniosą łapki ci, którzy do tej pory słyszeli o exif'ie. Podejrzewam, że liczenie ich oprze się na palcach jednej ręki. A co tu mówić o edycji. Poza tym mogło by to być dobre wyjście dla tych, którzy mają sklerozę i w ferworze tworzenia scenerii itp. zapomnieli o karteczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu wysłałam, ale nadal mam wątpliwości czy dobrze wybrałam :( Jeszcze się upewnię - doszło zgłoszenie?

Ostatnio jakoś często maile ode mnie nie dochodzą :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłane :) Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Nie wiedziałam, czy ma być link czy jako załącznik. Poszło jako załącznik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi