Skocz do zawartości

Świąteczny konkurs fotograficzny ~ Magia Świąt

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Masz kupę czasu więc się nie spiesz, dziwi mnie pośpiech i wysyłanie zdjęć zaraz po ogłoszeniu konkursu. Ja spróbuję okiełzać potworki,zrobić przez ten czas kilka podejść i dzień czy dwa przed termine

Nie ma zbytnio nad czym się zastanawiać, a warto wprowadzić to na przyszłość. Chcąc nie chcąc taka ingerencja w kadr psuje kompozycję, na której pierwszy plan jaka by to nie była - mała, duża, czarna,

Dziękuję! :) Szczególne podziękowania dla mojej żony, Sulicowej, bez pomocy której zdjęcie by nie powstało.   Przyznam, że administracja miała strasznie niewdzięczną robotę, bo wszystkie zdjęcia ró

Sulicowie wyslali nic dziwnego :) Z pewnoscia wygraja. Ja sie w takim razie poddaje, z taka konkurencja nie mam szans. Za kiepski mam aparat. Ale zycze Wszystkim powodzenia! Chetnie obejrze efekty Waszej pracy.

Jeszcze są nagrody pocieszenia ;-) Zapraszamy do udziału!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie zebrac nie moge bo moj Myszonek nie usiedzi na miejscu ani chwili chyba ze cos je, a cukierka z choinki mu przeciez nie pozwole zjesc hehe Macie pomysly jak utrzymac go chwile na miejscu do takiej sesji zeby zapozowal?

Edytowane przez stokrotka
Odnośnik do odpowiedzi

Rzecz nie w aparacie, ale w Waszych główkach, wyobraźni i chęci trzeba nie super sprzętu :) Aparat jest tu narzędziem do zatrzymania chwili - Waszej odpowiedzi na temat konkursu, bo tu nie gramy o to kto ma nowszy i lepszy model.

Najważniejsza jest Magia Świąt i Wasz chomik i tylko dzięki temu ktoś wygra :)

Odnośnik do odpowiedzi

My Bobka żółtym serem przekupiliśmy. Zanim zjadł mieliśmy 30 sekund spokoju ;)

Ale ponieważ Bobek był wyjątkowo rozbiegany, a Paszczak za orzecha włoskiego grzecznie pozował to ostatecznie jego zdjęcie wybraliśmy na konkurs.

Mamy cichą nadzieję chociaż na nagrodę pocieszenia :)

Pamiętajcie, że jury nie ocenia aspektów technicznych, czy kto jakim aparatem robił zdjęcie, tylko to co na zdjęciu jest :P

[...]bo tu nie gramy o to kto ma nowszy i lepszy model.[...]

Tak na marginesie ja zdjęcia robię aparatem z 2007 roku. Założę się, że 3/4 z Was ma o wiele nowsze aparaty. Więc nie marudzić! :D

Edytowane przez StanisławSulica
Odnośnik do odpowiedzi

Pkt. 6 Regulaminu:

Każdy może wziąć udział w Konkursie tylko raz, tzn. jeden czytelnik = jedno zgłoszenie (jedno zdjęcie).

Czyli masz 6 chomików, więc możesz im wszystkim zrobić zdjęcia. Ale do Nas wysyłasz tylko jedno zdjęcie z tych 6 zdjęć. Rozumiesz? Jak ktoś ma 10 chomików, nie może do nas wysłać 10 zdjęć. Zasada jest jedna - jeden uczestnik -> jedno zdjęcie.

Odnośnik do odpowiedzi