Skocz do zawartości

Świąteczny konkurs fotograficzny ~ Magia Świąt

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Masz kupę czasu więc się nie spiesz, dziwi mnie pośpiech i wysyłanie zdjęć zaraz po ogłoszeniu konkursu. Ja spróbuję okiełzać potworki,zrobić przez ten czas kilka podejść i dzień czy dwa przed termine

Nie ma zbytnio nad czym się zastanawiać, a warto wprowadzić to na przyszłość. Chcąc nie chcąc taka ingerencja w kadr psuje kompozycję, na której pierwszy plan jaka by to nie była - mała, duża, czarna,

Dziękuję! :) Szczególne podziękowania dla mojej żony, Sulicowej, bez pomocy której zdjęcie by nie powstało.   Przyznam, że administracja miała strasznie niewdzięczną robotę, bo wszystkie zdjęcia ró

Robiłyśmy wczoraj pełno fotek chomikom Pampi i Haidi Risy. W scenerii jak najbardziej świątecznej. Fotki są świetne, jednak bez kartek.

Jest banalny i bardzo prosty sposób na stwierdzenie oryginalności fotek; stosuje się go forach foto. Oprócz fotki do zamieszczenia wysyła się również oryginalny plik z aparatu, w jpg wystarczy. EXIF wszystko powie. :P I żadna kartka nie jest potrzebna.

Edytowane przez najka
Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba będzie się nad tym zastanowić, ale raczej od przyszłego razu. Są osoby, które już przysłały nam swoje zdjęcia zgodnie z obowiązującym regulaminem, i byłoby wręcz nie fair w stosunku do nich zmienianie go w trakcie konkursu. Fajnie jest po jakimś czasie oglądać te zdjęcia, jak od razu z kartki wiadomo jaka była okazja. Oczywiście wiem, że nigdy nie dogodzi się każdemu, dlatego proszę o wyrozumiałość i dostosowanie się do regulaminu wszystkich tych, którzy startują w naszym konkursie.

Sposobu musicie mnie nauczyć, bom cienias w tych sprawach :)

Odnośnik do odpowiedzi

To może zróbmy ten rok przejściowy? Ci, co już wysłali, niech mają z kartkami, a reszta do wyboru? Naprawdę są fajne fotki, a powtórzyć nie ma jak. Po prostu nie ma czasu już na kolejne spotkanie, pichci się i piecze. A fotki robiłyśmy z myślą o konkursie... Ja ostatnio bywam rzadko i wybiórczo, o konkursie dowiedziałam się od dziewczyn.

Sposobu nauczyć możemy w 3 minuty. :)

Odnośnik do odpowiedzi