Skocz do zawartości

Sprostowanie do artykułu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na łamach portalu opublikowana została zwycięska praca konkurs „Art Konkurs”, autorstwa naszej forumowiczki _Chomusi_. Z dniem dzisiejszym została ona jednak usunięta z powodu zgłoszenia o plagiacie! _Chomusia_ bezczelnie przesłała nam prace skopiowaną słowo w słowo z „Encyklopedia zwierząt od A do Z”. Nie tylko treść merytoryczna została skopiowana, ale także wszystkie zdjęcia! Prawda jednak wyszła na jak, dzięki innej forumowiczce – milkusi, która bardzo szybko zauważyła nadużycie i przesłała nam materiały dowodowe za co serdecznie dziękujemy! Niestety nie jesteśmy w stanie cofnąć przesyłki, która jest już w drodze do _Chomusi_, ale wyciągniemy z tego konsekwencje! Przepraszamy wszystkich userów za to niedopatrzenie, ale no niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdej pracy i nie znamy na pamięć treści każdego dzieła o tematyce związanej z chomikami! Plagiaty możemy wykryć jedynie dzięki waszej pomocy, ale myślę, że taka sytuacja już się nie powtórzy – my osobiście będziemy bardziej przeczuleni na punkcie prac konkursowych, co poniekąd podniesie wam poprzeczkę! Mimo tego, iż nie możemy anulować przesyłki wyciągniemy z tej nieprzyjemnej sytuacji odpowiednie konsekwencje, a mianowicie user-ka, która dokonała się tej ohydnej kradzieży (bo inaczej tego nazwać nie idzie) dostanie ostrzeżenie, którego nie da się anulować (w tym przypadku oczywiście, w innych są takie możliwości) oraz nie będzie mogła brać udziału w najbliższych konkursach, aż do odwołania...

Naprawdę bardzo gorąco przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację, a Milkusi należą się bardzo ogromne podziękowania i pochwała od samego Mike’a :)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, szczerze mówiąc, mocno się na Chomusi zawiodłam. Nie spodziewałam się po niej takiej bezczelności.

Sory, konkurs, to konkurs.

A na odesłanie klatki, nie ma co już liczyć.

Jest z tego i nauczka da nas - moderów - sprawdzać każdą pracę dokładnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Och, przecież to nie wasza wina! Przecież nie macie obowiązku znać na pamięć wszystkich encyklopedii! Ja też się zdziwiłam że w ogóle _Chomusia_ posunęła się do takiego czynu! To miała być zabawa, sprawdzenie ile możemy powiedzieć o naszych kochanych zwierzątkach, a nie bezczelne kopiowanie! Nie spodziewałam się tego po _Chomusi_...

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, wpisalam do jednej fotki swoj tekst, jeszcze w 2 akapiachcos pozmienialam, nie pameitam co, pzrepisalam, to etz mi troche czasu zajelo, ale ja się juz tą sprawa nie przejmuje, poprostu chciałam zdobyć tą klatkę dla przyjaciołki...

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu żałosne...

Hmm, wpisalam do jednej fotki swoj tekst, jeszcze w 2 akapiachcos pozmienialam, nie pameitam co, pzrepisalam, to etz mi troche czasu zajelo, ale ja się juz tą sprawa nie przejmuje, poprostu chciałam zdobyć tą klatkę dla przyjaciołki...

ohhh, ale dużo zrobiłaś...
Odnośnik do odpowiedzi

WIem, ze bledu juz jakimis glupimi slowami nei naparwie, no ale coż...No mnie na to nei stać, zeby kase odesłać, nei wiem jak ja wtedy moglam takei cos zrobić, sama przeciez tego nie toleruje i nigdy tak nie robię, no ale co juz sie stalo to sie nie odstanie...Naprawde przepraszam wszystkich...

Odnośnik do odpowiedzi

wiecie co, co się stanie to się nie odstanie,ważne,że chomusia zrozumiała już swój błąd,póżno ale zrozumiała i przeprosiła. Myślę że nie warto tak ciągnąć tego tematu w kółko i w kółko, bo można by było tak wieki o tym pisać. Człowiek jest tylko człowiekiem i myli się i to nawet dość często, a jak wielkie są jego błędy zależy od niego. Najeżdżać tak na jedną osobę też nie jest fer, zwrócić uwgę, że to było okropne co zrobiła, wypowiedzieć sie na ten temat-OK, ale tak ciągle i ciągle na kogoś, to troche nie tak(takie jest moje zdanie). Słowo PRZEPRASZAM też ma bardzo duże znaczenie i trzeba to zrozumieć i nie byc na nie ślepym.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...