Skocz do zawartości
Risa

Chomiki w obiektywie

Rekomendowane odpowiedzi

a mi się wszytskie zdjęcia podobają, nie będę głosować, bo nie wiedziałabym które wybrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj się zgodzę - chomik w kasztanach się bardzo fajnie prezentuje zwłaszcza na jasnym tle - z tych z czarnym chomikiem 9. jest warta uwagi :)

A mnie się jeszcze dwójka podoba - klimatyczna, taka z zaskoczeniem bo chomika tak od razu nie widać :) I szumy tu ładnie zagrały.

Nie głosowałam, bo w zasadzie miałam dylemat pod jakim względem oddać głos ... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można ocenić 6 zdjęć, np. na same szóstki lub piątki, więc nie widzę problemu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak do zdjęć na ostatnią chwile, tak głosowało naprawdę dużo osób i bardzo mnie to cieszy :)

Powiem wprost - rywalizacja była zaciekła i o wyniku przesądziła 10pkt różnica. A tylu szóstek do zliczenia to dawno nie miałam - brat sprawdzał czy ok policzyłam, więc spokojnie - jest sprawdzone ;)

Mam zaszczyt powiadomić Państwa, że zwycięzcą listopadowej edycji na Chomika Miesiąca jeeeeest....

img6449z.jpg

Jest to zdjęcie nr 10, autorstwa StanisławaSulicy - na zdjęciu Paszczak i tym samym już za niecały miesiąc wystartuje on z innymi chomikami do pojedynku o tytuł Chomika Roku 2011 :)

Ale zanim nastąpi głosowanie ostateczne to zapraszam wszystkich do udziału w ostatniej tegorocznej edycji otwartej - grudniowa 2011, którą poprowadzi ana443 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje!!! :)

A ja byłam niemal pewna,że wygra zdjęcie Pampi ale też na to głosowałam bo jest równie wspaniałe. Świetnie wygląda taki kremowy chomiczek na brązowych liściech,fajnie dopasowane kolory.

Hehe ale będą emocje przy pojedynku o tytuł Chmika Roku :)

Już jestem ciekawa,który wygra.

Edytowane przez Lusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój prześliczny faworyt, gratulacje! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasz Paszczak zwycięzcą! Staszek, należy mu się nowe superpoidełko i jakieś smakołyki. Dziękujemy w imieniu naszego modela za wszystkie oddane mu głosy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje! Trochę smutno, że to nie moja Eklerka, ale Paszczak jest równie piękny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje! Trochę smutno, że to nie moja Eklerka, ale Paszczak jest równie piękny...

Przepraszam, a Eklerka to mało razywygrała? :)

Dziękujemy za głosy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie to ani razu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi