Skocz do zawartości
Angelo

PET Festiwal 2012 - święto zwierząt w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to nie jest wystawa rodowodowych chomików, ponieważ takich w Polsce jest jak na lekarstwo. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

To dobrze, bo moja Megi nie ma rodowodu.I jeszcze jedno. To jest 5 czy szóstego maja, czy są dwie wystawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaświadczenie od weterynarza stwierdzające, że chomik jest zdrowy - wet będzie wiedział o co chodzi. Takie zaświadczenie ważne jest bodajże tydzień, dlatego trzeba się ze zwierzakiem pofatygować do weta bezpośrednio przed pokazem.

Jeśli pokaz się odbędzie - będzie trwał albo całe dwa dni, albo czas wyznaczony przez organizatorów. Do czasu odbycia się targów jeszcze mnóstwo rzeczy może ulec zmianie, dlatego trzeba się orientować na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kiedy należy się określić ile i jakie chomiki się bierze ?

Czy już mniej więcej wiadomi ile będziemy mieli miejsca ?

To ważne jeśli chodzi o wybór klatek w których będą chomik.

Kaskas a Ty będziesz ?

Pytam bo bardzo fajnie mi się z Toba stało we Wrocławiu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja też nie narzekałam na stanie z Tobą. :D (ale poważny mejl hoho)

A na targach raczej mnie nie będzie. Niestety, ale trochę mi nie po drodze w tamte rejony. Mam nadzieję, że będzie dużo zdjęć, żebym miała czego zazdrościć. :)

Do kiedy określać się - pewnie tak ze dwa tygodnie przed to już przydałoby się wiedzieć. I oczywiście im wcześniej, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak rodzice się zdecyduja,to mozliwe ze z kulka przyjade ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Kilka tygodni temu wspominałam, że chyba przyjade z moją Megi, ale jak już wspoinałam nie ma łapki i wole jej nie brać. Radzi sobie, ale jednak jej chyba nie wezme, ale mojej babci kupuje za miesiąc chomika (jak się trafi to chińskiego, wczoraj w daglezji widziałam takie) to może z nim przyjadę (z tatą, bo nie jestem dorosła).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bym wiedziała, ze to do Ciebie to bym mniej oficjalnie napisała :P

chomiśmegan też mam chomiczkę bez łapki. Wiesz ten brak łapki w żaden sposób jej nie dyskwalifikuje. Jednak jeśli sądzisz, ze źle to zniesie to jej nie bierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

A jakiej rasy? Jak straciła lapkę? Jedzie na pokaz? Jak sobię radzi? Ja mam syryjkę. Nie mieszka u mnie, ale podobno uciekla i poraniła łapki. Widziałam jak ma łapki w strupkach, a za jakiś czas jedną straciła, a drugą ma nie cała, ale i tak jest wspaniała. Biega po klatce, wspina się na domek, a nawet kręci w karuzeli i sama otwiera transporterek, ale zastanawiam się czy ją wziąźć, bo do łodzi troche daleko, chociaż to "chomik podróżnik". Jutro z tatą i Megi jedziemy do dziadków. To będzie już jej trzeci wyjazd tam, a do dziadków jest ok. 90 km. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Chyba jednak przyjadę z tatą na ten pkaz czy co to tam jest. Zabierzemy taty chomiczkę Megi (ta bez łapki) i pikusia,( chomiczka babci, ktory byl kupiiony ok. 3 tygodnie temu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

No co jest? Nikt więcej nie jedzie? Odbędzie się to czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzejmie informuję, iż w tym roku wortal E-chomik nie bierze udziału w targach PET Festiwal 2012!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi Ci pewnie o Pet Fair, w maju. Nie, nie będziemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi