Skocz do zawartości
Angelo

PET Festiwal 2012 - święto zwierząt w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo.

Mamy przyjemność poinformować o nowej inicjatywie Międzynarodowych Targów Łódzkich w branży zoologicznej.

W dniach 5 - 6 maja 2012 roku odbędzie się PET Festiwal „Łódź dla zwierząt”, któremu towarzyszyć będzie 54. i 55. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych FIFe, organizowana przez Cat Club Łódź. W ten sam weekend w Łodzi odbędzie się również Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, której organizatorem jest Związek Kynologiczny Oddział w Łodzi.

PET Festiwal oraz Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w 2012 roku ulokują się w zupełnie nowym obiekcie targowym - Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Będzie to niezwykle nowoczesny obiekt targowy, gwarantujący najwyższe standardy infrastrukturalne, z salami konferencyjnymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także bogatym zapleczem restauracyjnym. Na Wystawę i Festiwal będzie obowiązywał jeden bilet. Przygotowujemy również specjalne promocje dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić zarówno imprezę organizowaną w Centrum przy alei Politechniki 2, jak i wystawę psów na Stadionie SKS START.

---

Informacja pochodzi ze strony: http://www.mtl.lodz.pl/web/index/getpage/page/2599

W związku z tym, chcielibyśmy zorganizować również pokaz chomików - w Łodzi po raz pierwszy! I potrzebujemy wiedzieć ile osób byłoby gotowych przyjechać do Łodzi ze swoimi chomikami. Być może uda nam się zorganizować jakiś konkurs związany z pokazem chomików czy stoiskiem wortalu. Chętnych do pomocy prosimy udzielać się w tym temacie lub pisząc wiadomość na skrzynkę PW lub na adres redakcyjny: redakcja@e-chomik.eu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zastanowię, ale raczej będę tylko na wystawę psów jechać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę zabrać przynajmniej dwa chomiki. Silvę i Grubego. Kluska nie biorę, bo to roborek i za nic się nie pokaże.

Jako, że jestem z Łodzi mogę pomóc na stoisku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysza ja bym proponowała wziąć tymczasowe. Masz szanse na to wteyd że znadziesz im dom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A skąd ja mam wiedzieć jaki i czy jakieś będę akurat miała ?

Dlatego napisałam, ze przynajmniej dwa. Jak będą tymczasy to tez jadą.

To ja już ucze Silve pozowania, ona musi coś wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja już ucze Silve pozowania, ona musi coś wygrać.

Haha ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja Erdika wezmę jakbym jechała. To dziecko nieruchomieje w stójce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stójkowiczów kocham, wielbię i napatrzeć się na takich nie mogę.

Do kiedy trzeba składać takie konkretne deklaracje ile chomików się weźmie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jest 7 miesięcy do targów, więc dopiero za jakiś czas można przysyłać zgłoszenia. Obecnie z organizatorem targów myślimy jak to wszystko zorganizować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja moze bym mogla, ale bez chomika, bo ona do ludzi to sie nie garnie.

chybaze dojdzie jakis drugi zwierzak^^

niczego nie obiecuje ale mozliwe ze bede. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do zobaczenia w takim razie :D

Chomicza na pewno można, :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pogadam z rodzicami i bym zabrała na pewno Erdika, dżungary też jak będę w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko proszę o nie spamowanie w tym temacie. Proszę pisać posty jedynie związane z Pet Festivalem. Posty nie na temat będą usuwane!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam 54 km od Łodzi, chętnie przyjadę jako ewentualna pomoc jeśli takowa będzie potrzebna, chomiki chętnie bym zabrała ale nie mam odpowiedniego transportu, autobusem byłoby ciężko...;)

Mogę też np. wydrukować i poroznosić jakieś ulotki po sieradzkich sklepach zoologicznych i gabinetach weterynaryjnych.

Edytowane przez 2nd.underworld

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Bardzo chciałabym wziąć udział z Megi, ale ona straciła miesiąc temu łapkę (nie z ludzkiej winy.) Czy przyjmiecie ją? Jest to śliczny, kochany, młodziutki chomiczek syryjski, tylko nie ma tej jednej łapci, ale nie ma tam żadnej rany, rory, czy czegoś innego. Mogę wziąć z nią udział? Proszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy zdrowy chomiczek może wziąć udział, jednak zgłoś się do Angelo. Musiałbyś się zastanowić na ile pewne byłoby Twoje "zgłoszenie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

5-6 maja to sobota i niedziela, więc nie ma szkoły i na pewno przyjechałabym ( z tatą ). Moje zgłoszenie pewne na 100% o ile przyjmiecie moją kochaną trzyłapkę ( 100% zdrową trzyłapkę). :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli pokaz się odbędzie, konieczne będzie zaświadczenie od weterynarza o stanie zdrowia zwierzaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chomiśmegan

Ale to nie jest wystawa tylko dla rodowodowych chomików, prawda? Czy jest? I o co chodzi z tym zaświadczeniem? To trzeba mieć napisane? Właściwie mój tata był w tym miesiącu z Meg u weterynarza, spytać się czy coś trzeba z tym robić, gdy nie ma łapki, ale weterynarz mu powiedział, że jak w miejscu gdzie nie ma łapki nie będzie się nic działo to nic nie trzeba z tym robić i nic się tam nie dzieje i chomik radzi sobię, chodzi, je, a nawet biega w karuzeli. :)

Edytowane przez chomiśmegan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi