Skocz do zawartości
ana443

Chomiki w obiektywie

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dobry pomysł, obgadam z Risą ;) Bo faktycznie chyba wszystkie, które dotychczas wygrały były syryjkami :P Ale powiem szczerze, że w tym miesiącu moim faworytem jest dżungarek :P szkoda tylko, że nie mogę głosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kropka wygrała jeden konkurs :) A tak to rzeczywiście same syryjki.

Dla mnie jedne i drugie są cudowne, ale każdy lubi coś innego. Na pewno nigdy nie powiedziałabym, że któreś są ładniejsze, bo to mogłoby sprawić komuś przykrość :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie teraz zaczely fastynowac syryjki, ale dzungarki tez slodkie sa.

Zaglosowalam i na dzungarki i na syryjki. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nigdy nie powiedziałabym, że któreś są ładniejsze, bo to mogłoby sprawić komuś przykrość :(

Oj bez przesady, wiadomo, że każdy kocha najbardziej swojego chomika :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeleciałam temat na szybko i w sumie kwestia rozdzielenia na kategorie ma plusy i minusy. Sądzę, że teraz już tego zmieniać nie będziemy - od nowego roku (styczeń 2012), żeby było sprawiedliwie wg zeszłych edycji w tym roku. W grudniu w trakcie trwania głosowania na chomika roku prześledzę regulamin i zobaczę co by można dostosować do pomysłu podziału na kategorie - rozpatruje jednak jedynie podział na syryjki i karłowate. Nie ma moim zdaniem sensu dzielić na każdy gatunek: roborków jest mało, a chińczyków już w ogóle rzadkość. Jednak ostatnie głosowanie na chomika roku będzie prowadzone bez podziału - chomik roku może być tylko jeden, ale zamiast 12 zdjęć (rok bieżący) będzie 24 (myśląc o roku 2012) i tu wymyśle specjalne zasady głosowania chyba już nawet na ten rok być może ;)

Oczywiście jeżeli ktoś ma jakieś sugestie lub nowe pomysły bardzo proszę pisać :)

Zastanawia mnie jeszcze kwestia tematów - do końca tego roku ja z anna443 wymyślamy je, jednak być może od stycznia zwycięzca danej edycji będzie mógł zaproponować temat (od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie), jednak w przypadku podziału na kategorie i to trzeba będzie jasno rozegrać ;) Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie tyle wybiera co proponuje, bo jednak lekkie zmiany organizatorzy mogą sobie zastrzec (myślę głownie o stylistycznych i to tez nie zawsze - w razie potrzeby), ale to jest kwestia do dogrania i przemyślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi ogłosić, że edycję październikową wygrał mój faworyt ;) Serdecznie gratulujemy :D

17915185.jpg

Autor: StanislawSulica

Imię: Bobek

Tytuł: "Kocham Cię miseczko"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha zdjęcie faktycznie udane :) Nie głosowałam,ale zagłosowałabym na to.

Gratulacje! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miedzy innymi na niego głosowałam

Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje dla Bobka! :)

Moją faworytką była Haidi, zdjęcie nr 13 :)

W tej edycji spóźniłam się i z wysłaniem zdjęć i z głosowaniem <_< Przypomnijcie mi następnym razem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zbyt charakterystycznego chomika :P

A Bobkowi gratulujemy :D Kolejny dżungar startujący o Chomika Roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie Risa, 1 i 7 też wyglądają jakoś znajomo :D

I oczywiście wielki buziak dla numeru trzy, nikt tak pięknie nie leży na pleckach jak rodzina pasztetowa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi