Skocz do zawartości
dzwoneczek

Dzika Stokrotka, czyli Psotka & Przyjaciele. :)

Rekomendowane odpowiedzi

Psoteczko, zmobilizuj Panią do jakichś nowych zdjęć - brakuje Tu Twojego czarnego pysia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzwoneczku, na drugim zdjęciu to ja bym widziała jakieś kolorowe frisbee do kontrastu z czernią, no aż się prosi oglądając zdjęcia :D Widać,że Psotka ma potencjał, bawiłaś się już z nią kiedyś talerzykami? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstyd się przyznać ale zakup talerzy planuję chyba od roku ... :blush: Po Świętach postaram się zmobilizować, bo za każdym razem jak siadam do komputera mam tyle do roboty, że wypada mi z głowy zamówić to, co już dawno, dawno wybrałam i mam nawet w zakładki wrzucone. Ale masz rację, Psotek pokochał by frisbee miłością bezwzględną, podejrzewam, że musiałabym spać razem z nią i z talerzem. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wub od wujka czauda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem stara, muszę się zastanawiać, co znaczy wub. Ale już wiem. :D

To była mina z cyklu: ojojojwykopałamdlaciebiedołek, jestpiękny, zobacz! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:wub: <- :wub :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy kubraczkowy nabytek i Uszate Pe zadowolone ze spacerów w złą pogodę. Pogoda niestety ostatnio nie rozpieszcza, prawie codziennie deszcze i ulewy nas nękają, a tu trzeba koniecznie conajmniej godzinę na spacer i za piłeczkami poganiać, ślady potropić, bażanty podenerwować ... a potem łapki wytarte i na kanapie można odpocząć ze zmordowana panią. :D

Troszkę przydługi bo kupiłam rozmiar większy, ale eLka była przyciasna i trzeba by było upychać firankę, która teraz i tak jeszcze nie odrosła po ostatnim sportowym obcinaniu.

Psotek w ogóle nie zainteresowany pozowaniem miał w nosie mój obiektyw ... :P

SAM_52231.jpg

SAM_52191.jpg

SAM_52251.jpg

A w ogóle suńka  24 maja skończyła 3 lata. Moje :wub: .

4a1b5604-301a-4386-82f3-97b5abee0393.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczna piesa ! Pamiętam jak taka mała była a tu już trzy latka :) Ona jest z hodowli? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie jest z hodowli, choć z założenia chciałam hodowlanego spaniela i takiego miałam na początku wybranego. Psotkę znalazłam przez przypadek przeglądając sobie w międzyczasie internet. Takie smutne, biedne szczeniątko. Jak się później  przy odbiorze okazało bardzo zaniedbane fizycznie i psychicznie. Kiedy się spojrzy raz w oczy takiego zwierzęcia, oczy wyrażające caly smutek i tęsknotę, to nawet najwspanialsza budowa i charakter psa z hodowli nie jest w stanie je zamazać. Ja przynajmniej nie mogłam i nie żałuję. Po prostu się wybrałyśmy. Jest tyle psów czekających na swoich ludzi, że zanim kupi się tego z "dobrego domu", warto taki dom dać temu, kto tego pragnie.

E: zjadam coś dziś literki.

Edytowane przez dzwoneczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładne to ostatnie zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie jest z hodowli, choć z założenia chciałam hodowlanego spaniela i takiego miałam na początku wybranego. Psotkę znalazłam przez przypadek przeglądając sobie w międzyczasie internet. Takie smutne, biedne szczeniątko. Jak się później  przy odbiorze okazało bardzo zaniedbane fizycznie i psychicznie. Kiedy się spojrzy raz w oczy takiego zwierzęcia, oczy wyrażające caly smutek i tęsknotę, to nawet najwspanialsza budowa i charakter psa z hodowli nie jest w stanie je zamazać. Ja przynajmniej nie mogłam i nie żałuję. Po prostu się wybrałyśmy. Jest tyle psów czekających na swoich ludzi, że zanim kupi się tego z "dobrego domu", warto taki dom dać temu, kto tego pragnie.

E: zjadam coś dziś literki.

Jeej :) Cudna jest !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po śniadaniu i porannym spacerze, dobrze jest jeszcze skorzystać z wolnego łóżka. :)

psoniek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to za psie smutki? Psotka lato jest, jesienią będziesz spać do południa ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gorąącooo. Wstajemy o piątej, żeby się rozruszać, a potem nie mam już siły, bo skwar leje się z nieba. :)

A Psoniek dziękuje za sto lat. Przyda się. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzikie szczęście. Jestem w domu. :)

SAM_5403.jpg

Tata do mnie dzwonił zanim jeszcze przyjechałam, że Psotka tak zarosła, że nie wie gdzie ma tył, a gdzie przód. Po obejrzeniu Potwora stwierdziłam, ze też mam z tym problem.  :D

Taki Misiuu.

SAM_5423.jpg

SAM_5435.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi