Skocz do zawartości
Angelo

Jak trafiłeś na e-chomika?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukałam chomików z rodowodem (bo chciałam sie dowiedzieć czy takie są) i właśnie tu trafiłam rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja chciałam się dowiedzieć coś więcej na temat chomiczków i w google się pojawiło te oto forum ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tą stronę znam, dzieki sobie xD

Bo szukalam różnych rzeczy o chomikach, i w googlach, pojawiło mi się to !!!

Lepszego forum o chomikach nie widzialam ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to się mówi

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu :))

a ja już nie pamiętam skąd się tu wzięłam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jak większość - przez google. zaczęło się od szukania podstawowych informacji przed kupnem chomika :) e-chomik to kompendium wiedzy, więc każdemu poleciłabym ten wortal i to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja trafiłam tu gdy Florek, po dwóch dniach mieszkania u mnie, dostał tragicznego rozwolnienia i wyglądał jakby miał zejść. Szukałam wtedy informacji o chorobie mokrego ogona :D Florek wyzdrowiał dzięki weterynarzowi (chociaż on nawet nie słyszał o tej chorobie, pewnie to było coś innego), a ja wyedukowałam się dzięki portalowi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei, jak Avarill i Finegirl, szukając informacji o chomikach, po pojawieniu się ponownie takowych w moim życiu :):):), za pomocą Google trafiłam tutaj.

Tak...uzależnienie chomicze wiąże się także z tym forum. :buja:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc sobie w google wpisałam forum o chomikach i e-chomik mi wyskoczyło.Zarejestrowałam się i...oto jestem!xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś,ktoś napisał na innym forum,że wygrał karmę dla chomika,a że ja mam 4 w domu,i finansowo mi sie nie przelewa,to zajrzałam...i już tu zostałam :)) teraz przeżywam cięzki okres,bo mi jeden z chomiczków choruje na oczka,ale mam nadzieję,ze w Waszym wsparciem...jakoś przeżyjemy.. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zresztą na tym też mnie chyba ktoś zablokuje

Przepraszam za OT, ale nurtuje mnie tylko jedno pytanie - dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam, skąd się tu wzięłam, ale to dla mnie nie ważne. Cieszę się, że tu trafiłam. :D Martik, masz rację - e-chomik = absolutne uzależnienie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzięki Einstain'owi xDDDD Nie no żartuję(się nie obrazcie xP)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 lata temu jak miałam Puszka miał on infekcję oka. Wpisałam w google no i oto się tu znalazłam...tylko że niestety to już 3 moje konto bo (szczerze) do tamtych zapomniałam haseł, a na e-mailach miałam takie samo xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ładnie xD,a nie możesz sobie zrobić opcji"loguj automatycznie przy każdej sesji" czy coś takiego?Wtedy nie trzeba pamiętać hasła xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad 2 lata temu moja mama wypatrzyła adres vortalu na produktach HP w sklepie i chciała, żebym wszedł na tą stronę i zobaczył co to za firma jest to HP. I tak już od ponad dwóch lat siedzę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jest Ci tu dobrze :ok: Zresztą jak każdemu zalogowanemu :ok: Na produktach HP jest adres e-chomika?Bo nei zwróciłam wcześniej uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi