Skocz do zawartości
_Chomikusia_

Vitapol premium - nowa odsłona

Rekomendowane odpowiedzi

zdjęcie: 1006696.th.jpg

trochę niewyraźne. mogę zrobić zdjęcie już rozpakowanej ale z wyjętymi kolorowymi chrupkami które wywaliłam od razu <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to naprawdę są próbki, a nie pełnoporcjowe opakowania jak te co dostawali ci na początku :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to naprawdę są próbki, a nie pełnoporcjowe opakowania jak te co dostawali ci na początku :(

takk to moze mieli ci wysłac jeszcze do tego podziękowania za to ze zamówiles "próbki"....

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrozumcie też to, że oni za każdą przesyłkę muszą płacić. Dostałam też ostatnio próbki, aż się zdziwiłam, że tego tak dużo. Dostałam koreczki koktajlowe zrobię niedługo kilka zdjęć. Jak na razie powiem tyle, że zwierzakom smakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja żartowałem :P A naprawdę dziękowali za zamówienie tych próbek :blink:

Edytowane przez Cathir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba wiekszosc osob, ktore pisaly przez formularz probek nie otrzymaly ;)

Ja wysyłałam przez formularz i dostałam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpinam do tematu.

mam pytanko ws. próbek. jeżeli je zamawiam, to jaki zestaw otrzymuje oraz czy płacę za kuriera/przesyłkę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tego co otrzymujesz to nie wiem, bo ja zawsze pisałam to czym jestem zainteresowana i to mi wysyłali oczywiście nie wszystko. Za przesyłkę nic nie płacisz i właśnie tu się dziwię, bo do większości osób wysyłają paczkami nawet nie wiem czy nie do wszystkich, a przecież taka przesyłka zazwyczaj kosztuje 9.50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, to teraz zapytam tak - co Wasze chomiki lubią najbardziej z katalogu vitapol'u? Chciałbym zamówić parę próbek na spróbowanie. Jak możecie, to podajcie od razu numer i kod produktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chomiczko Menie radzę CI nie zamawiać przez formularz, ponieważ z niego mało osób dostało próbki. Radzę ci zamówić przez e-maila ( bok@vitapol.pl ).

Tam możesz też napisać co Ci się podoba, to może wyślą to co chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbki doszły ;) Dostałem karmę pemium i sensitive :P

Razem karmy pół kilograma, niewiele, ale i tak si cieszę ;)

Edytowane przez Cathir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pół kilograma to niewiele?

standardowa próbka to ok. 50-100 gram.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyliłem się, na paczce napisane jest, że waży 48 gramów, a nie dekagramów :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aa, to zmienia postać rzeczy ;) no to typowa próbka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbki wreszcie doszły:) Dziwne, że paczka zaadresowana była na imię, które wpisałem w 3 formularzu (imię brata, wcześniej moje, a najpierw rodzica:P)

Wpisywałem w odstępach czasowych ok 2 tyg:P

Zamówiłem suszki 2 paczki, kolbę owoce leśne i tą nową karmę i przyszło:

- karma (bardzo mało)

- 3 x kolba (owoce leśne, banan i inne owoce i warzywna)

Jestem zadowolony i chomik pewnie też jak wstanie.

Tylko bardzo dużo w tej karmie tych brązowych ruloników i chrupek, Znalazłem nawet rulon o długości 4,5 cm...

Wy też tak macie w karmie premium?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja ni z tego ni z owego dostałam kilka dni temu trochę premium i jakieś kolby xd

zack - no też mam dość dużo tych syfków :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja miałam dzisiaj bardzo miłą niespodziankę ^_^

otóż jakiś czas temu zamawiałam próbki przez formulaż. niestety dostałam w sumie nie to co chciałam (nie to co zamawiałam przez formulaż) ale dobre i to ;) jednak wczoraj w skrzynce znalazłam avizo od listonosza że na poczcie czeka na mnie paczka. zdziwiona tym faktem (nic ostatnio nie zamawiałam) poszłam odebrac paczkę. jak się okazało przyszły kolejne próbki ! :D

tym razem jest to "rumianek" i "korzonki i liście". żeby tego było mało, próbki nie są próbkami a ilościowo tak jak kupuje się w sklepie ^_^ pięknie pachną, wylądają także całkiem nieźle. także wielki plus dla vitapolu ! ;)

rumianek:

1006843de.th.jpg

korzonki i liście:

1006844h.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tusiak, oni nie mają obowiązku przesyłać próbek, ciesz się, że w ogóle przysłali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zostałam bardzo miło zaskoczona. Pomimo tego iż nie wysyłałam żadnych formularzy, ani prośby o próbki, dzisiaj przyszła do mnie paczka z kolbami warzywnymi, Vitaherbal cała dynia i bio koszykiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ja nie lubię polskiej pazerności.... paczka vitapolu w sklepie kosztuje ok. 5zł, ale nie - połowie jest żal wydać, bo parę osób dostało 'całą paczkę za darmo!'. a ja się pytam: jak ta firma ma prosperować i zarabiać, jak każdy chce karmę za darmo? cieszcie się, że w ogóle dają próbki. Próbki, czyli nie więcej niż 20-30 gram! I ja tam myślę, że bardzo dobrze, że przestali rozdawać karmy za darmo... Bo widać niektórym dać palec, to i cała ręka to będzie za mało....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to do mnie. To tak jak napisałam raz poprosiłam bo chciałam spróbować danego produktu, a teraz nie wiem czy przez pomyłkę do mnie wysłali czy jak. Ale skoro już jest to mi miło. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi