Skocz do zawartości

Które produkty Herbal Pets są konkretnie dla chomików?

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie najlepiej wchodzi Aikenowi grysik witaminowy z algami i karma ziołowo warzywna - chomik. A w sumie nakupiłam tego jak dla całego stada chomików ;) normalnie całą szafkę musiałam przeznaczyć na zioła dla chomika. Teraz wkładam po troszku wszystkiego. Niestety gryzaczków warzywnych nie chce tknąć.

Odnośnik do odpowiedzi

przepołowiłam na pół bo może za ciężkie dla maluszka jeszcze... :??:

Ja cały czas odłamuję po kawałku. Takim, żeby chomik mógł wziąć w łapki. Ale ona ma je w nosie. Mam nadzieję, że się przekona. Następnym razem kupię melisowe.
Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj Myś zabrał się w koncu za gryzaka... ale to śmiesznie wyglądało... mniejszą część wpakował do wora (i tak była spora jak na jego budowę :) ) a drugą, większą próbował zanieść do domku... Domek wisi za drutach troche nad podłogą i Myś próbował podnieść tego gryzaka żeby wejść przez okno (zawsze tak wchodzi) i dopiero za 3 razem mu sie udalo. :) ale w koncu zabrał się za gryzaka...także nie ma co się niecierpliwić...może chom musi "dojrzeć" :oczko: do grykaka

Odnośnik do odpowiedzi

Mój chom po 2 miesiącach wybrzydzania w końcu je wszystkie produkty HP, które mu podaję. Przekonał się nawet do ziół z jodem.

A najbardziej polecam: grysik witaminowy z algami, zioła i warzywa, zioła podstawowe, owoce tropikalne, chipsy brokuł, chipsy pomidor, mieszanka nasion i rumiankowy dodatek do ściółek i oczywiście gryzaki warzywne, za którymi szaleje zarówno Budyń jak i mój pies :oczko:

Odnośnik do odpowiedzi