Skocz do zawartości

Które produkty Herbal Pets są konkretnie dla chomików?

Rekomendowane odpowiedzi

te firmy sa dosc bardzo podobne

Podobne może są, ale kto z kogo ściągnął ? :P (Wiadomo kto, prawda ?, nie muszę mówić) Pozatym, ja również kupuje (tzn. dostaje) chipsy. Są to najbardziej ulubione produkty moich chomików. Wogóle cała seria "Chipsy naturalne" jest bardzo zdrowa...

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
Hejka mam pytanie, bo u mnie w sklepie jednak sprzedawca zrezygnował z zamówienia, bo musi tego ileś kartonów zamówić, a mu się to nie sprzeda. I dał mi te "reklamowe" produkty. Ale one są jedno to zioła podstawowe dla królika, zioła - warzywa dla koszatniczki cy jakoś tak ale nie dla chomika. I czytałem ma takie same działania itp i nie wiem czy mogę im to podawać.
Odnośnik do odpowiedzi

Zioła i warzywa doskonale nadają się dla dżungarków... Zioła dla królika nie - nie dlatego , że zaszkodzą lecz dlatego, że chomiki za zielonym nie przepadają- chociaż akurat chomik Chomusi lubi Zioła podstawowe. Za darmochę dostałeś, to nic nie kosztuje Cię , żeby sprawdzić czy Twój chomuś lubi ziółka bye

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka mam pytanie, bo u mnie w sklepie jednak sprzedawca zrezygnował z zamówienia, bo musi tego ileś kartonów zamówić, a mu się to nie sprzeda..

Taaaaak to jest jak sprzedawca nie umie handlować - a chce zarabiać. Produkty HP wystarczy polecić i bedą same znikać na zasadzie poczty pantoflowej. Prawda Panie Śliwo? :)

Odnośnik do odpowiedzi

Uśmiecham sie zawsze (pod nosem) jak słyszę, stwierdzenie typu "to się nie sprzedaje" czy "to się nie sprzeda"

a od czego jest sprzedawca... jeżeli to się ma samo sprzedawać... chyba od "patrzenia na ręce Klienta"

Poza tym usmiecham sie w dwójnasób.... bo dwa lata temu wszyscy tak mówili na ziółka "to się nie sprzeda" jak na pewno zauważyliście.... wielu sprzedawców musiało zweryfikować swoje poglądy roftl

Odnośnik do odpowiedzi

Poza tym usmiecham sie w dwójnasób.... bo dwa lata temu wszyscy tak mówili na ziółka "to się nie sprzeda" jak na pewno zauważyliście.... w

Trzeba chcieć handlować i to jest podstawa do tego - potem zdobyc umiejętności i można sprzedawać wszystko. Od rybki po samochody, ale trzeba wiedzieć, że klient jest najważniejszy. Podejscie do klienta zwłaszcza w sklepach zoologicznych powinno być specyficzne - mnie także to śmieszy gdy słyszę w zoologiku 'nie ma tego, tego nie sprowadzamy' - wtedy mam ochote powiedzieć - 'aha, czekacie, aż klient pójdzie gdzie indziej i kupi, bo nikomu sie nie chce wykonać kilku telefonów'. Taka jest odpowiedzialność handlowców niestety eh - można by o tym gadać i gadać...

Trzymajcie kciuki a zwłaszcza Ty Panie Śliwo - rozmawiam dziś na wiadomy temat z Prezesem ;)) cool cool

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanko-bo ja mam te bony i jeszcze 3 zostały :( I planuję to 4 zamówienie złożyć na 2 karmy i reszta to produkty Herbal Pets. Wybrałam:

Owoce tropikalne 75g - króliki i gryzonie

Owoce pól i lasów II 75g - króliki i gryzonie

Chipsy naturalne dla gryzoni 50g - szparag

Chipsy naturalne dla gryzoni 50g - brokuł (mam to z tej paczki od HP ale moje chomiki to tak uwielbiają...)

Mieszanka korzeni 75g - króliki i gryzonie

Zioła podstawowe 100g - chomik

Panie Śliwo dobry wybór??

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...