Skocz do zawartości

Które produkty Herbal Pets są konkretnie dla chomików?

Rekomendowane odpowiedzi

przypominam produkty Herbal Pets, które szczególnie przypadły do gustu chomikom:

Mieszanka nasion Gryzonie

Zioła z jodem

Zioła i warzywa

Chipsy naturalne Jabłko

Chipsy naturalne Gruszka

Chipsy naturalne Brokuł

Chipsy naturalne Pomidor

Owoce pól i lasów

Owoce tropikalne

Rumiankowy dodatek do ściółek

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie składu i własciwości kttóregokolwiek z tych produktów, bardzo proszę... postaram się odpowiedzieć...

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że odświeżam, ale nie chcę tworzyć niepotrzebnie nowego tematu. Otóż jutro jade do Wrocławia, prawdopodobnie na Bielany do ZooCentrum no i zrobiłąm sobie małą listę, co kupić chomikom i mam parę pytań. Może najpierw przedstawię listę.

1. Karma Ziołowo-Warzywna Chomik/Zioła Podstawowe Chomik

2. Kolby Czarnego Prosa

3. Chipsy Naturalne Banan (?)

4. Dodatek Rumiankowy do ściółek (?)

No i to chyba wszystko...Nie wiem, czy akurat całą tę listę kupie, bo produkty HP nie są zbyt tanie, a moi rodzice uwielbiają się czepiać =P Otóż mam pytania.

1. Czy kupić Karmę Ziołowo - Warzywną Chomik czy Zioła podstawowe jako karmę 'codzienną'?

2. Polecacie Dodatek Rumiankowy do ściółek?

3. W jakiej mniej - więcej cenie są te produkty?

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze jednak wydawalo mi sie, ze w duzych sklepach powinno byc taniej, bo te male osiedlowe nie maja konkurencji... a tu sie okazuje na odwrot. Im wiekszy sklep, i im wiecej ludzi sie w nim przewija, tym wieksze ceny sobie wymyslaja sprzedawcy... bo i tak ktos sie zawsze znajdzie, kto to kupi...

Odnośnik do odpowiedzi

no tak. U mnie w zoologu babka miala 'przy okazji' sionko HP i mi sprzedała za 3,50. A w KAKADU sa zabójcze ceny, wiec wolę kupować u mnie w mieście. A propos tych produktów to ich nie kupiłam, bo nie byłam nawet w zoologu, ale za to kupiłam coś innego roftl

Heh, u mnie się mówi "propo', dlatego tam napisałam =)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jutro jadę do Tarnowa (bo w Tuchowie nie produktów z HP) i zrobiłam sobie listę tego co chcę kupić:

1. Karma Ziołowo-Warzywna Chomik

2. Owoce pól i lasów (?)

3. Chipsy Naturalne Jabłkowe

4. Sianko rumiankowe (?)

Otóż mam kilka pytań na temat tych produktów.

Czy w karmie ziołowo-warzywnej są brokuły ??

Które owoce pól i lasów kupić ?? Owoce pól i lasów-króliki, gryzonie czy owoce pól i lasów 2 ? Sianko rumiankowe może być zamiast trocin ??

Odnośnik do odpowiedzi

w KARMIE ZIOŁOWO-WARZYWNEJ cHOMIK - są brokuły

Chomiki najchętniej jedzą Owoce tropikalne - chociaż i owoce pol i lasów II też jedzą

Sianko rumiankowe ani też żadne inne nie zastąpi chomikowi trocin, stosowanych jako ściółka

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj idę do sklepu też do SZCZENIAKA (mieszkam przecież w Tarnowie) i chcę kupić z HP:

1.Naturalne Kolby Czarnego Prosa [?]

2. Naturalne Chipsy Banan [?]

3. Zioła z jodem [?]

4. Chipsy Naturalne Jabłko

1. Jaki mają skład Naturalne Kolby Czarnego Prosa ?

2. Naturalne chipsy banan to suszone banany ?

3. Zioła z jodem, co to takiego ? CZy to coś do picia dla chomików czy na przekąske ?

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno slyszałaś o naturalnych kolbach kukurydzy.... takich stworzonych przez naturę - skład takiej kolby jest następujący:

kolba....

ziarna kukurydzy

a w przypadku Kolb czarnego prosa jest podobnie

składają się z grubego zielonego patyczka i ziaren czarnego prosa

Chipsy naturalne Banan - to oczywiscie suszone banany.... ale troche inaczej... zazwyczaj banany sa kandyzowane czyli smazone w roztworze tłuszczu i syropu cukrowego :D

Odnośnik do odpowiedzi

Sklad owoców tropikalnych:

banan, ananas, arbuz, melon

Naturalnie suszone (niekandyzowane) owoce tropikalne są

szczególnie bogate w witaminy C i B, sole mineralne i błonnik.

Stanowią doskonały naturalny smakołyk oraz wartościowy do-

datek pokarmowy dla chomików. Produkt bez dodatku

cukru.

i uzupełniam odpowiedź odnośnie

Zioł z jodem

to są ulubione zioła chomików... jak przekąska i dodatek....

Jod zawarty jest w gatunku algi morskiej zwanej Morsztynem - to rtakie czarne płatki w mieszance...

Morsztyn oczyszcza organizmy gryzoni z toksyn bye

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Mieszanka nasion Gryzonie... to jest karma uzupełniająca ... jest to mieszanka najbardziej lubianych i najzdrowszych nasionek roślin zielarskich...

np. ostropest. ogórecznik nie tylko chomiki ale także myszki, szczury i inne gryzonie lubią bardzo te nasionka :))

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Mieszanka nasion Gryzonie... to jest karam uzupełniająca ... jest to mieszanka najbardziej lubianych i najzdrowszych nasionek roślin zielarskich...

np. ostropest. ogórecznik nie tylko chomiki ale takze myszki, szczury i inne gryzonie lubia bardzo te nasionka :))

Ta myszoskoczki także- tylko te nasionka mają jeden efekt uboczny - ich bobki i siuśki - sa bardziej ostre w zapachu.. Poprostu czuć w nich taki specyficzny ''ziołowy'' zapach potem. :P

Brat tego dał dwie łyżęczki - po nocy jak to przetrawily - to rano nie dało sie wytrzymać tego zapachu - taki specyficzny - jedno z ziaren ma taki zapach tylko nie wiem jak sie ono nazywa :P najprawdopodobniej takie małe czarne.

Odnośnik do odpowiedzi

i uzupełniam odpowiedź odnośnie

Zioł z jodem

to są ulubione zioła chomików... jak przekąska i dodatek....

Jod zawarty jest w gatunku algi morskiej zwanej Morsztynem - to rtakie czarne płatki w mieszance...

Morsztyn oczyszcza organizmy gryzoni z toksyn bye

Tutaj ja się nie zgodzę...Moim chomikom nie smakują raczej Zioła z Jodem.

Po ogolnym tescie dałam 3/10

Odnośnik do odpowiedzi

a tak przy okazji, nie ma czegoś takiego jak morsztyn... a przynajmniej nie w encyklopedii pwn

Morszczyn jak już wink

A takie moje ogólne spostrzeżenie odnośnie produktów HP - są bardzo ładnie wyeksponowane (zawartość pycha), ale opakowanie niestety zostawia wiele do życzenia. Chodzi mi konkretnie o folię. Ta się po prostu rozwala przy pierwszym otwarciu. To może już skierowane jest bardziej do Śliwy, ale, czy nie dałoby się jakiegoś innego gatunku folii wziąć? Ta jest, nie wyrażę się precyzyjnie, ale chyba za twarda. Bo reszta po prostu cieszy oczy aż do bólu :)

swoje otwarte paczuszki przepakowałam do plastikowych kubeczków (na szczęście udało mi się naklejki poprzeklejać) i teraz wygląda to wszystko tak :P

Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi