Skocz do zawartości
Agata

Stefek

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę tego działu, nigdy tu nie pisałam ale żeby nie wprowadzać przykrej sytuacji w galerii gdzie pojawiają się teraz zdjęcia maluszków muszę zrobić to tutaj.

Mam ogromne wyrzuty sumienia, bo to moja wina. Zlizał tą cholernę invermektynę, nic mu nie było,weterynarz kazał mu ją podać,po co ja to zrobiłam?! Tylko Gama miała te pasożyty, nie wierze, no normalnie nie wierze,że mój bączek leży przed wejściem do domku i śpi - to nie w jego stylu, zawsze lubił się zakopać w domku, lubił suszone robaki - kto to teraz zje?

Miałam go dopiero rok,sam mógł mieć już niecałe 2, najukochańszy Zgredek świata, malutki z wyłupiastymi oczkami, został u nas na stałe,bo swoim malutki serduszkiem zakochał w sobie całą rodzinę. Stefan - ulubieniec taty

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pa kochanie.. popłacze i przestane - nie martw się!

Edytowane przez Agata_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykro mi [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agata to nie Twoja wina. Zrobiłaś dokładnie to co zalecił weterynarz, działałaś dla dobra chomika, miałaś dobre zamiary.

Może przyczyna śmierci była inna niż zlizanie lekarstwa.

Był w wieku kiedy chomiki sa bardziej podatne na choroby.

Nie obwiniaj się.

:notfair:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agata, to nie twoja wina, nie obwiniaj się o to że chciałaś dla niego dobrze.

Dla Stefcia [*] również mojego ulubieńca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojej, dopiero tu zajrzałam... trzymaj się, współczuję Ci bardzo :(

Może zatrzymasz sobie któregoś malucha, tak na osłodę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojej... słodki miziasty Stefek.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając to zachciało mi sie płakac...Widac,ze to grzeczny kochany maluszek...[*] Trzymaj sie Agata. To nie Twoja wina przeciez chciałas dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[*] dla Stefanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasztan, zobaczymy co na to rodzice. Zabawki po Stefku są małe, wzięłam Figę bo mi zalegały duże a teraz dla kolejnego malca musiałabym kupować od nowa. Na razie mam przynajmniej gdzie rozdzielić brzdące.

Żal pomału mija, trzeba jeszcze powiedzieć rodzicom więc musze się trzymać,bo jak się rozkleje to powiedzą,że to nie zwierzątka dla mnie a cóż trzeba przywyknąć do tego,że krótko żyją.

Jestem pewna,że to przez lek - wczoraj po zakropleniu wpuściłam go do wysprzątanej klatki - klatke też zmieniłam na prętową ale nie sądze,żeby to była wina tego. Biegał w kołowrotku, jadł ukochane robaczki i potem zaczął się myć - nie sądziłam,że to daje taki skutek - myślałam,że wet jest świadomy tego,że chomik się umyje.Rano wstałam o 6 i myślałam o tym, zeszłam na dół - wołam go, grzebie przy tunelu,w którym spał a nawet nie zauważyłam,że leży przed wejściem do domku :(

Może dawka była za duża? Gamie i Zecie nic a nic nie dolega a przecież też to dostały na kark.

Nie wiem, nie będę już roztrząsać, dobrze że poczekał do mojego powrotu. Wieczorem zakopie go w ogródku pod oknem - tam gdzie leżą wszystkie moje gryzonie i nie tylko..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla robaczka [*]. Trzymaj się Agatko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykro jest, jak się słyszy o stracie malca, którego znało się od dawna :( Stefek nie musiał koniecznie zatruć się lekiem, może to tylko przypadek, a i tak by odszedł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi