Skocz do zawartości
Angelo

Art konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

:*(: uff, praca juz wysłana, a do do nagród, to kiedyś wygrałem koszulkę, a ostatnio dwa razy poszczęściło mi się trafić "trójkę" w totka i zgarnąłem 16 zeta :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłoszenie wyników za dwa, trzy dni. Do tego czasu temat zamykam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalne wyniki będa już za kilka minutek :) Czekajcie cierliwie, choć niektórym cierpliwość już się tarci :P Ja gdyby co służe pomoca i moge melisy zaparzyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączona grafika

Ogłoszenie wyników

Dołączona grafika

Dołączona grafika

+ akcesoria

_Chomusia_

Dołączona grafika

Paczka Zuzali i akcesoria

flamaster

Serdecznie gratulujemy :D :D

Ze zwycięzcami się skontaktujemy :)

P.S. Za kilka sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyś wygra najlepsza praca i nie zabraniamy brać udziału w konkursie po raz kolejny, choć nie przecze, że może to miec wpływ na naszą OBIEKTYWNĄ ocenę (nie subiektywną moja droga _Chomusiu_ - musze się czepiac, taka już moja natura xD).... Teraz bede podkreślać nasz obiektywizm na kazdym kroku, bo już mnie męczą teksty tupu "No skoro ty jesteś w jury to moge sobie o wygranej pomarzyć" (to mi powiedziała _Chomusia_ dzien przed rozstrzygnieciem konkursu, raczej coś w tym stylu, dlatego tak natrętnie się czepiam xD) :D Marzenia się spełniają... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widocznie tak, ale kto mowil, ze bede brala udzial w nastepnym konkursie? Zalezy jaki bedzie i czy czas bede miala :) Narazie musze sie zajac blogiem, bo niedlugo bede cuś tam robic noweg :) A wogule, to Baunty co sie ta mnie uczepilas :P A mi nie jest malo, bo i tak dla mnie to I miejsce to jest bardzo duzo :) A nawet uważam, ze pewnie inni by mieli lepsze parce niz ja taka smarkula :P A tylko raz tak do ciebie powiedzialam :"No skoro ty jesteś w jury to moge sobie o wygranej pomarzyć" a nawet coś innego powiedzialam, bo powiedzialam "ze napewno nie mam szans, bo są starsi odemnie ludzie w konursie i napewno ze mną wygrają, a jeśli masz foworyta, to moge sobie pomarzyć, bo napewno to nie jestem JA" i to ja napisalam, pewna jest napewno końcówka :) A w nastepnym konkursie pewnie bym nie wygrala, poprostu teraz mialam farta, ze akurat trafilam na duzo zdjęć i ampewk, akurat pasujących do Artykulu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi