Skocz do zawartości
Angelo

Art konkurs

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Zapraszamy Was, naszych userów do uczestnictwa w konkursie na artykuł . Walczyć jest po co, bo nagrodami w Konkursie będą paczki z produktami dla chomików od Zuzali i klatka od sklepu ZooKoziołek.pl.

Dołączona grafika

Tematem pracy jest info o chomiku. Może być to artykuł o odżywianiu, oswajaniu badź jaki kolwiek "normalny" temat. Nie może być typu np."Co najbardziej lubi jeść chomik", to można bez problemu u nas znaleźć.

Dołączona grafika

1. Do konkursu może zgłosić się każdy zarejestrowany Użytkownik Forum, który ma aktywne konto i napisał co najmniej 5 postów. Dezaktywowanie konta w czasie trwania konkursu powoduje wykluczenie nadesłanego zgłoszenia.

2. Termin nadsyłania prac to 8 października 2006 roku.

3. Artykuł nie może być zestawieniem informacji z naszego portalu i forum, jak również kopią artykułow ze stron polskich i zagranicznych.

Dołączona grafika

1. Miejsce

Klatka

Dołączona grafika

Producent:WD-Impex

Wymiar : 335x200x385mm

Klatka dla chomika z pełnym wyposażeniem. Posiada:kołowrotek,domek,tunel i plastikowe pietro

Odstęp prętów:10mm

Kolor dna:czerwony,żółty,niebieski,zielony

Kolor drutu:czarny,biały,niebieski

Trociny i 2 miseczki

2. Miejsce

Trociny, 2 miseczki i akcesoria do klatki.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Artykuł ocenią jury, w którego skład wchodzą admini, moderatorzy i partnerzy strony.

Dołączona grafika

.: Regulamin konkursu

.: Konkurs kończy się 8 października o godzinie 0:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu trzech/pięciu dni od zakończenia.

.: Format dowolny

.: Wyniki zostana ogłoszone na portalu, jak również na forum.

.: Transport gratis

.: Odpowiedzi do pytan proszę przesyłać na adres:

* Mike : [email protected] / [email protected]

* Batonik : [email protected]

.: Wszelkie pytania piszemy w tym temacie

.: Proszę nie pisać w temacie swoich artykułów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś napisałam artykuł o czymś związanym z chomiami :P, został on opublikowany na pewnym forum już, czy mogę go zgłosić do konkursu czy po publikacji w internecie już nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy może byc to prezentacja???

Co masz na myśli ? W Power Poincie ?

Kiedyś napisałam artykuł o czymś związanym z chomiami :P, został on opublikowany na pewnym forum już, czy mogę go zgłosić do konkursu czy po publikacji w internecie już nie ?

Najlepiej, jak by był nowy, jeszcze nie opublikowany. Ale jak nie masz czasu ... :) (ale macie 2 tygodnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie już nic nie chodzi o to z tą prezentacją. Mam 2 pytania:

To ma być artykuł na jeden konkretnie wybrany temat??

Co będzie oceniane? Treść czy wykonanie? (czyli kolory, zdjęcia itd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, piszemy na przykład tylko o żywieniu lub tylko o oswajaniu. Nie piszemy o żywieniu i oswajaniu w jednym. Oceniana jest treść. Jeżeli będą fotki, również jest są dodatkowe punkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie ja chyba zrobie o oswajaniu :)

spoko konkurs i nagroda atrakcyjcna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, moze być :) A według ciebie to nie jest ""normalny" temat"? :D Ciekawe kto to będzie sprawdzać, ja sie nawet za to nie biore, już mnie mdli na samą myśl, ze bym musiała to wszystko czytać :P Bleee... nikogo już nie obchodzi dola biednegoo Sidaa leniwcaaa? :P

PS. A mną się dzisiaj nie przejmujcie z leksza mi odwala po paru 'oranżadkach', ale...ciii... nie demoralizujmy dzieci... :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurcze... xD

z chęcią bym wystartowala..

Daria.. myśl.. myśl.. myśl!

zobaczymy ;) szanse marne, ale co mi szkodzi napisac? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to sie w weekend za to biorę bo w tygodniu nie mam czasu :D

Jeszcze nie wiem o czym napiszę ;p

To czyli to nie może być taki temat "wyposażenie klatek" bo to każdy wie tak?? Musi to być coś pomysłowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale jeżeli będzie to temat "Wyposażenie klatek", jednak wyróżniajacy się, to może nawet wygrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja chyba nie skorzystam

1. nie umiem pisac po polsku

2. nagroda glowna nie jest dla roborka (ucieknie :p)

tak poza tym to pomysl mam, ale chyba to nie dla mnie :p

moze jakis konkurs foto ?? :P

a kiedy nastepne beda ?? :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

konkursy najprawdopodobniej będą co miesiąc :P Specjalnie nie robiliśmy konkursu na zdjęcie, bo już takowy był, a poza tym było wiadome kto ma największe szanse... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

(...)a poza tym było wiadome kto ma największe szanse... :)

no kto no kto ?? :p (ja nic nie sugeruje, chce szczera odpowiedz, zadnych fochow :p)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ja stawiam jakies fochy??? :P No kto? kto? No pomyśl, kto jest jak narazie (przynajmniej w moim mniemaniu, a zapewniam, że nie tylko) najlepszym fotografem na forum i ma takie śliczniutkie fotki chomiczka mimi...

hmmm...kto to może być? Znasz taką osobę? bo ja nie :P

Dlatego konkursu na zdjecie narazie nie będzie ;P (i jeszcze pare innych pozycji tez odpada bo nie chcemy się powielać :P).... Chociaz moze.. kto wie.... ostatnio dośc dużo utalentowanych fotografów wchodzi na forum to może jednak coś takiego zrobimy, będziesz miał z kim powalczyć np. patiange i robor też mają ślicznusie foteczki :P Pożyjemy, zobaczymy :

PS. Powższa wypowiedz wyraża TYLKO i wyłącznie moje zdanie! Nawet gdyby taki konkurs sie odbył to i tak obiecuje OBIEKTYWNOŚĆ - nikogo nie faworyzuje! To sa tylko moje opinie i to co narazie zauwazyłam, z obserwowania foumowych talentów! Mam nadzieje, że post mój nie wzbudzi kontrowersji, ale wolalam dopisac ten króciutki Ps :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

fochy to mialem na mysli o sobie jeśli bys podala jakas inna osobe niz JA xD ok ok, zartuje, ale milo mi to uslyszec (a raczej przeczytac) ze komus sie moje fotki podobaja ^^

P.S. Mimi to juz nie jest, jeszcze zanim wakacje na forum se zrobilem, to takowa wiadomosc o zmianie plci mojego chomcia podalem :p wet stwierdzil ze to on wiec jest miki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, mam pewnien taki artykulik akurat na konkurs :) Dawno sie nei udzielalam an forum ( koneic wakacji wykorzystywalam wyjazdami) a etraz juz meisiac jest szkola :) CHcialabym się zapytać, czy bym mogla w tym konkursie wziąść udzial, mimo ze dlugo sie nei udzielalam? I na jaki mail prace wyslać? I co trzeba podac przy zgloszeniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kazdy moze kto ma min 5 postow napisanych... btw wszystko jest w regulaminie w pierwszym poscie !! just read... tam tez jest o wysylce arta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha thx :)

-------------------------

Ja mam tak pytanko (do Mike'a): Bo ja chce wziąść udział w konkursie, mam już artykuł napisany, ale nei chcę narazie podawac moich danych. Jeśli bym coś wygrała, to pewnie wtedy bym podała, narazie nie chcę. Czy byłaby taka mozliwość, żebym wyslala moj artykuł na konkurs, ale (jeśli by mi się udało)kiedy bym wygrala coś, to bym dopiero wtedy podała moje dane?

Wyslalam CI to na maila, ale dopiero etraz sie zorientowalam, ze pytania trzeba tutaj dawać, ale jeśli mozesz, to odpisz na mojego maila :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ejjj jej :P zamiesznie się zrobiło :) Podawać danych nie musicie, jedynie aktualny mail lub gg :) Owygranej powiadomimy w sposób prywatny, na forum i portalu, wtedy laureat dośle swoje dane :) Nie macie się tez bać tego, że np. je wykorzystamy do jakiś hmmm.....dziwnych celów :D Chociaz kleptomania się szerzy, no nie xD

Hehe... wystarczy, ze przyślecie same prace, o dane się do was zwrócimy później - w przypadku wygranej (wiem, że się powtarzam, ale nie którzy moga za pierwszym razem nie zrozumieć xD) :)

Co do tego na jaki e-mail wysyłać prace konkursowe to najlepiej jakbyście wysyłali 2 kopie - jedną do mnie, a drugą do Maksa :)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he he, ja juz pomału kończę swe Dzieło :D :D i wyśle na ostatnią chwilę czyli jutro:>, w myśl stwierdzenia 'ostatni będą pierwszymi' :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

he he, ja juz pomału kończę swe Dzieło :D :D i wyśle na ostatnią chwilę czyli jutro:>, w myśl stwierdzenia 'ostatni będą pierwszymi' :D :D :D

No pewnie...żebyś sie nie zdziwił jakie stwierdzenia

bywają mylne... ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śpieszcie się, śpieszcie - zostały ostatnie 4 godziny (Maks źle to ujął) :) Ja osobiście, jeśli żadna praca się już nie pojawi to mam faworyta, za którego będe łapki wstawiać, choć wydaje mi się, że raczej nie będe musiała, bo praca jest najlepsza :P (prosze nie linczujcie, to tylko moje zdanie :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi