Skocz do zawartości

Inne zwierzaczki :)

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

Ja oprócz chomika mam jeszcze kota o imieniu Feliks, i tydzień temu wziętego ze schroniska młodego psa o imieniu Gaja :) 8) no i królika o imieniu Bags ale niemam go w domu tylko u wójka w Krynicy morskiej poniewaz tam ma lepiej poniewaz wójek ma dom z ogrodem i tam królik spędzać może całe dni biegając po ogrodzie, Ale zawsze jestem tam na wakacjach i odwiedzam królika :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

A ja mam psa Misię nazywa się tak, bo jest to bardzo kudłaty pies i wygląda jak pluszowy włochaty miś:) teraz ma 6lat mamy ją od szczeniaka bardzo lubi, kiedy jest głaskana, gdy ktoś do niej podchodzi natychmiast kładzie się na plecy żeby pogłaskać ja po brzuchu to by było na tyle

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam jak juz wiecie 2 chomiki :)

Ale orpocz nich mam psa Zorbusia. Rasa stafford :) Ma już niesttety 12 lat ale wszyscy którzy go widza zuopełnie obcy ludzie którzy w ogole go nie znają dają mu 3 lata! Jak na staruszka ma bardzo dobra kondycje i dobrze się trzyma :) LUbi bardzo dużo jeść i dużo spać i chodzić na spacery i jezdzić w samochodzie :)) Lubi spać pod swoim kocykiem bez niego nie zaśnie!! Kiedy się odkryje w nocy przychodzi do mnie , do rodziców aż i czeka az ktoś wstanie żeby go przykryć :D Jest bardzo bardzo mądry :)

Bardzio go Kocham:*

Jeszcze kiedyś miałam psa charta miał na imię Charry ale miał 13 lat a ja miałam 4 jak umarł ale i tak pamietam go i to ,ze bardzo byałam smutna kiedy odszedł :(

Miałam tez rybki bardzioo dużo rybek ale już ich nie mam bo wszystkie oddałam kolezance :)

OO i to by było na tyle :)

Odnośnik do odpowiedzi

ja 5 lat temu miałam myszkę, ale zdechła już po pół roku:( to było w lecie. Na gwiazdkę dostałam pierwszego chomisia (dzungara) - Chrupcia się nazywała. Potem tak po roku kupilismy syryjka Milusię (lub jak ktoś woli Minia). Po około 2 latach Milusia zmarła, a w lutym(gdzieś na poczatku) 3 lata temu odeszła od nas Chrupcia mając przekroczone 3 lata. Już na końcu lutego kupilismy 2 kolejne dzungarski Pusię i Gryzię. A w rok po kupienia dzungarów - 3 grudnia kupiłam myszoskoczka (jego hisotrię opisałam w dziale: świnki, szczury, szynszyle, myszy). Pusia zmarła 3 czwartki temu - 16 marca mając 3 latka i troszkę. 19 marca kupiłam mala dzungarkę znowu Pusię imię na pamiątkę po poprzedniej Pusi. Teraz am 2 dzungary - Pusię i Gryzię i myszoskoczka Norcie:)

Odnośnik do odpowiedzi

no, wprawdzie chomiczki odchodziły, ale 2 z nich odeszły po 3 latach wiec troche długo zyły i to byly dzungary. a syryjka to miala nowotwor i zyla 2 moze troche wiecej latek:( ale od razu mowie - nowotwor to straszna choroba:(:(:(:(:( u mnie mialy 2 chomiki. i mimo ze od poczatku byly w dwoch klatkach mam teraz wrtazenie ze jakby sie od siebie zarazily:( moja Chrupcia! a aj myslalam ze po prostu sie skaleczyla:( a ona miala nowotwor! nie moge sobie wybaczyc ze nie wiedzialam:( moglam juz wczesniej zapobiec jej cierpieniom! myslalam ze sie gdzies zranila, a ona guzy nowotworowe miala! i je rozdrapywala! moja chomiczka! :(:(:( mimo ze mialam ją trzy lata temu to nie moge o niej zapomniec, chlip:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam kiedyś rybki.... ale nikt o nie nie dbał... siostra się uczyła, brat miał alergię na żarcie od rybek, mama i tata tego w ogóle nie ruszali, a ja byłam za mała, i nie mogłam dawać żarcia, bo mogłam dać za duzo, lub za mało :lol: I mama komuś dała te rybki... żarcie chyba też :]

Od tamtej pory zdołałam namówic rodziców (jak na razie, hihihi :devil:) na tego zwierzaka, którego już mam ponad 1,5 roku, czyli kto...?

No jak no kto.

No Florek :lol:

A tak ogólnie to od początku mojego życia mam jeszcze dwa zwierzątka (chyba diabły tasmańskie, tak, to jest chyba ta rasa), a mianowicie starszego brata i (naj)starszą siostrę, która mysli, że wszystkie rozumy pozjadała... heh....

Takie jest to moje życie :D

Odnośnik do odpowiedzi
  • 8 months later...