Skocz do zawartości

Zrób to sam - kuchnia

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 615
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hej... Chcialam wam pokazac jeszcze latwiejsze białkowe ciasteczka dla chomika ( mysle ze jeszcze tu nie bylo) Białko jest bardzo wazne dla chomika. Syryjskie ale nie potrzebuja tego tak czesto jak

Dzisaj w szafie kuchennej znalazlam kaszke zbożowa ( 7 ziarn) dla niemowlat ( data ważności do 08.2012 !! :D )   Wiec wzielam: Bio-kaszke zbożowa od Milupa ( ona jest bez mleka, bez cukru i ma wiel

Tutaj możecie dawać różne pomysły na sałatki itp. :) Taki chomiczy bar ;).   Ja tu daję bardzo prostą sałatkę, którą mój Irys wręcz ubóstwia ;).   Składniki: jabłko, marchewka   Wykonanie: ja

krokircik 2

Potrzebne:

-pomidor

-ogórek

-sałata

-makaron

Wszystko kładziemy na liść sałaty i zawijamy w krokiecik.

a pomidor to dojrzały, świerzy, bez nasion i skórki

sałata? ja bym nie dawała bo posiada pestycydy (chyba że z działki to tak :))

a makaron to chyba gotowany co?

ja tez bym nie testowała na fruzi.. a jak by jej coś zaszkodziło to co wtedy? :|

Odnośnik do odpowiedzi

no taak, ale nie popadajmy w skrajności, jeśli wiemy co podajemy chomikowi, i wiemy że to jadalne dla niego, to również mieszanki będą jadalne...

a sałata - odrobina sałaty nie zaszkodzi - teraz już nie jest nowalijką, choć wiadomo, że lepiej z własnego ogródka

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ktoś, tak jak ja, nie ma możliwości ?

jak to? w doniczce mozna :P

czasami jak sie myje sałate ti i tak troche zostaje właśnie w tych zakamarkach ... ja niby mam działke ale tam warzywa nie rosną.... prędzej drzewka owocowe :)

Dobry pomysł ;P.

no ba :p ja mam same dobre pomysły :P xD

taki zrobić mini ogródek :D

Odnośnik do odpowiedzi

czasami jak sie myje sałate ti i tak troche zostaje właśnie w tych zakamarkach ... ja niby mam działke ale tam warzywa nie rosną.... prędzej drzewka owocowe :)

Dobry pomysł ;P.

No i w sumie co można by tam posadzić? :P.

Ja ostatnio Kubusiowi zrobiłam ciasteczka. Mąkę zmieszałam z mlekiem, wsypałam mieszankę zbożowo-warzywno-owocową dla chomików, zmieszałam. Mój chomik i chomik przyjaciółki wcinały to, aż sie uszy trzęsły. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł ;P.

No i w sumie co można by tam posadzić? :P.

Ja ostatnio Kubusiowi zrobiłam ciasteczka. Mąkę zmieszałam z mlekiem, wsypałam mieszankę zbożowo-warzywno-owocową dla chomików, zmieszałam. Mój chomik i chomik przyjaciółki wcinały to, aż sie uszy trzęsły. ;)

a można dokładniejszy przepis :D?

jak to co sadzić kupic doniczke taka nie za małą i sałate posadzić marchewke.. i takie tam :D

Odnośnik do odpowiedzi

Składniki:

Mąka, mieszanka dla chomików, mleko.

Przepis:

Mąkę i mleko mieszasz ze sobą, aż powstanie dosyć gęsta masa. Dosypujesz kilka garści jedzonka {mieszanki} i wszystko mieszasz. Łyżeczką nakładasz, byle jak, na papier do pieczenia wyłożony na blaszce do pieczenia, wstawiasz do piekarnika na 100 stopni i czekasz aż się zrobią lekko brązowe.

;)

Odnośnik do odpowiedzi

To są ziarna kukurydzy, bosz! :D Hm, nie podawałam i trochę dziwne się wydaje... no ale cóż, w końcu to prawie to samo. Tak, nie można solić ani dodawać innych dodatków jak masło czy coś takiego. Sam popcorn. I nie spalony oczywiście. Bo nam nie smakuje i chomikom raczej również :P Dać pupilowi jednego, i mu starczy tyle.

Kasiu, widziałam to przecież. Ale czasem nie należy wierzyć telewizji tudzież filmikom.

Popcorn nie jest groźny... ale dziwne mi się wydaje, tyle powiedziałam.

Odnośnik do odpowiedzi

łał... nie no boska kruszynka :)

a co do popcornu... popkorn jest przeraźliwie tłusty! Jak się go robi, to przecież w oleju... To nie jest zbyt zdrowe. Jeśli już koniecznie chcecie mu dać popkorn, to świeżo zrobiony, i na świeżym oleju. I bez soli, oczywiście.

Odnośnik do odpowiedzi