Skocz do zawartości
Losia

Babka Lancetowata Suszona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polly.

Ja tą babkę miałam, w szczególności świnka wykazywała zainteresowanie, chomik niewielkie. Ale po co suszona, skoro na dworze tyle tej zieleniny.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli mówisz żeby nie kupować ?

W sumie bardziej myślałam pod kątem króla, bo chce mu wprowadzić dietę bez granulatową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losiu jak chcesz już teraz mieć tą babkę to kup ,ale w wiosnę/lato nazbieraj i ususz ja w tym roku będę suszyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polly.

Jeśli chodzi o królika to się nie znam, zależy też od jego wybredności. Zaś ja chomika mam nie do pomyślenia, więc nim się zupełnie nie kieruj. Wybróbowałam większość możliwych karm dla chomików na rynku i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy siak, robię na parapecie swój ogródek. Sieję kiełki, bazylię, cykorię itp. Njwzysza pora na coś suszonego ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wśród gryzoni babkę lancetowatą z Zuzali stosuję od dawna - zarówno myszy jak i chomiki chętnie ją jadły - miały ją pociętą nożyczkami w karmie i rzucałam im co kilka dni kilka liści w normalnej wielkości.

Babka ma świetne zastosowanie wśród gryzoni,bo zapobiega chorobom układu oddechowego i ja ze swojej strony jak najbardziej polecam i zachęcam do jej podawania :P

Jak miałam jeszcze w ubiegłym roku królika to też dostawała,ale moja uwielbiała zioła zarówno suszone jak i świeże więc w niczym nie wybrzydzała ;)

Edytowane przez Agata_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agata przekonałaś mnie ; ) . Powędrowała do koszyka,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Ami też lubi babkę. No i właśnie ma ona też sporo fajnych właściwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi