Skocz do zawartości
agata29

"dostawka do klatki" ferplast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko do zorientowanych forumowiczów.Nasz chomik ma klatke firmy Ferplast,taką z możliwością doczepienia do niej rurek.Zamierzam doczepic mu do tej klatki coś takiego http://allegro.pl/modul-klatki-dla-chomika-ferplast-novy-21-i1528052102.html .Proszę powiedzcie mi czy to dobry pomysł i jeżeli tak to czy wypelnic to do samej góry trocinami żeby mógł sie tam zagrzebywać czy wypełnic to czyms innym.A może macie jakies inne pomysły na powiekszenie mu jego klatki i doczepienie innego modułu.Chodzi mi o to żeby zwierzaczek czuł sie jak najlepiej.

Pozdrawiam

Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli klatka ma odpowiednie wymiary tzn 60x 40 to można takie coś doczepić wypełnione właśnie trocinami, żeby miał w czym kopać, fajny pomysł. Ale może np lepiej by było sprzedać tamtą klatkę i zainwestować w setkę? Zawsze to więcej powierzchni do biegania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klatka ma wymiary 58 x 31,5 x 29,5 cm.Jest to model Oriente 12.Także skoro nie ma wymaganych wymiarów to chyba warto dokupić tą dostawkę.Czy lepiej kupić większą klatkę?Dodam ze miejsca na klatke czy dodatkowe moduły mam dużo takze istnieje mozliwosc rozbudowania klatki o inne dodatkowe części.Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za taką cenę (ponad 100 zł) możesz kupić super klatkę!:

*Gigant

*Alex

*Lux

Klatka Alex, ma minimalne wymiary, ale jest nie dobra dla syryjków. Dla dżungarków i roborków: extra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz miejsce, to możesz zaoszczędzić trochę pieniezy i kupić klatkę 100 cm tzw setkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Polly.

Jeśli masz miejsce na większą klatkę oraz fundusze to czemu nie, kup większą klatkę. Te rurki wcale nie zwiększą powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi