Skocz do zawartości
Marel

Dwa miesięczne chomiczki + akwarium TORUŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu, iż moja siostra nieoczekiwanie kupiła mieszkanie w bloku i przeprowadzamy się, moja mama zarządziła skrócenie liczby moich zwierzaków. Miałam wybór, albo szczury, albo chomiki. Błagania na nic się nie zdały, coś musi zniknąć. Z bólem wybrałam moje szczurze stadko, a oddać muszę moje miesięczne chomiczki. To jest o tyle bolesne, że mam je około tygodnia. Mogę je zatrzymać pod warunkiem, że przeprowadzę się wraz z nimi na wycieraczkę, tylko wtedy.

A więc mam do oddania miesięczne chomiczki dżungarskie, perłowego i czarnego. Zwierzaczki są oswojone i w 100% zdrowe. Wraz z nimi daję akwarium (miałam kupić dużą klatkę ale teraz nie widzę już w tym sensu). Oddam je tylko w dobre ręce!

Aukcja: http://allegro.pl/2-chomiczki-dzungarskie-akwarium-dodatki-i1483565857.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze... Ładne chomiczki, wziął bym je ale mieszkasz w Toruniu a ja w Warszawie <_<

Szkoda . . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam niedaleko do Torunia, ale mam nie da się ubłagać żebym miała 6 chomików :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chomiki zaraz będą się gryzły więc trzeba je szybko rozdzielić :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widze akwarium jest za male. Moze sprzedaj je bez akwarium. I karme dla szczurkow tez zmien. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RMalinafa da się wysłać PKS lub PKP jeśli jest bezpośrednie połączenie.

Lusia jest za małe, ale miało służyć tylko jako transporter przed zakupem nowej klatki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto byłoby nadmienić w aukcji, że chomiczki muszą być osobno i muszą mieć odpowiednie klatki.

Ktoś gotów jest pomyśleć, że mogą mieszkać razem i to w tej klitce....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czarny chomiczek to nie dżungarek tylko hybryda (albo Campbell bo czarne dżungary to tylko hybrydy, owszem są wykorzystywane w hodowli ale aby urzyskać czarnego dżungarka łączy się dżungara z Campbellą i po piątym pokoleniu takiego dżungara można nazwać dżungarem wiem że to jest skomplikowane ;) )

Edytowane przez lukasio000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszcie "mogłabym je wziąć ale.." - dla chcącego nic trudnego.

Swoją drogą zaśmiecając troszkę temat, gdzie dostałaś tak piękne chomiki.? Cudowne umarszczenie/nia.

I popieram podrik, chomiczki to nie szczurki i żyć zgodnie nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa nieaktualna. Chomiczki zyskały nowe domy, są u znajomych (oddziaelnie) i już szykują im się wille, a akwarium poszło do rybek dla cioci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...