Skocz do zawartości
rudy005

Wystawy 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem książkę. Był w niej napisany adres tej strony, więc stworzyłem na niej konto. Było warto.Jestem już w pewnym stopniu "zaawansowany" jeśli chodzi o hodowlę chomików. Bardzo chciałbym pójść z moimi chomikami na jakąś wystawę. Mam więc do was pytanie, kiedy odbędzie się wystawa? Najlepiej w Białymstoku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kupiłem książkę. Był w niej napisany adres tej strony, więc stworzyłem na niej konto. Było warto.Jestem już w pewnym stopniu "zaawansowany" jeśli chodzi o hodowlę chomików. Bardzo chciałbym pójść z moimi chomikami na jakąś wystawę. Mam więc do was pytanie, kiedy odbędzie się wystawa? Najlepiej w Białymstoku.

Masz pseudo-hodowle, nikt tego nie popiera. Twoje chomiki mogą byc połączone niewłaściwymi genami, nie są rodowodowe więc na wystawę się nie kwalifikują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakim związku jesteś zarejestrowany? Z jakich hodowli masz chomiki? ;)

Póki co w Polsce raczej nie będzie wystaw, bo nie ma tutejszego związku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty możesz wiedzieć o chomikach? Jedynie to co przeczytałeś

Owszem. Więc dołączam się do pytania Chomusi - czy twoje hodowla jest zarejestrowana w jakimś związku, czy rozmnażasz chomiki ze sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może rudy pomylił pojęciea i hodowlą nazywa posiadanie chomików?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi