Skocz do zawartości
Magda

Domek dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Biśka

Hm... ciekawa propozycja... a w jaki sposób by to wyglądało...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom...ja przyznam ze boje sie kupowac jedzonko dla chomisia przez internet..ale jakby byl taki jakis nasz to napewno bym ise skusila... w koncu zaufane osoby sa tu :-) tez widizalm niedawno taki domek i tez mi ise spodobal..tylko widizalm taki sporaczy wiec muisalbym kupic wieksza klatke... mike powiedz jaka bedzie reakcja chomisiow na domek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja ten domek kupilam od razu, jeszcze na etapie kupowania klatki...

I....

Hammond tak go nie lubil, ze nie dosc, ze go odsuwal od sciany i spal za nim, to po jakims czsie sie zbuntowal i spal na pietrze... dopiero zmiana domostwa przywabila go z powrotem na dol....

wybredny malec... bo siano luzem lubi- zreszta jak sobie go wpycha do mordki i leci zrobic z tego gniazdko, to jest przekomiczny.....

Zreszta, Klusek, gdyby bylo zainteresowanie- moge go przeslac- mnie i tak sie raczej nie przydaje....

PS: do mike'a- moze by zaczac chocby z animalia.pl- lub z jakims znanym komus, dobrym, ale mniejszym internetowym.... bo zeby go otworzyc, to sadze, ze troche musialbys pozalatwiac formalnosci- np. otworzyc dzialanosc gospodarcza... ale pomysl do rozpatrzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam wole tradycyjne domki. Wole kupić 1 porządny domek i ogromną paczkę sianka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja...nie kupiłem tego. Za to kupiłem im świetne siano firmy Zuzala (polecam).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten "domek" widziałem w Kakadu ale wydaje mi się, że to raczej może być tylko uzupełnieniem wyposażenia klatki i to bardziej jako zabawka.

Przecież gdzie tam chomik się zakopie czy coś zachomikuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwazam ,ze ten domek nie jest za dorby. Kiedy chomis tam nasiusia to to sianko prześmierdnie. Tak samo jak nie jestem zwolenniczka domków drewnianych. Preferuje plastykowe! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C rządzi! Fajowy, dużo ardochy, tylko duża klatka by musiała byc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero jak sie dobrze przyjrzyto widac ze ze kartonu jets :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nO cool, ale chomiś go moze szybko poprzegryzac i porobić dziury :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C - głos oddany ! :wink:

temat jest dosyć stary, nie odgrzebuj takich staroci niepotrzebnie...

macarono wredoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

C jest idealny. możesz widzieć chomisia przez przezroczyste i ta rura mnie wprost zauroczyła....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja preferuje ten drewniany. i żeby nie przesiąkał wystarczy dać chomikowi troszke trocin do środka i codziennie wyieniać te trociny. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi