Skocz do zawartości
Magda

Domek dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez jeśli moge podpowiedziec stawialabym na domek bez dna. pokaze Ci cos,

grubcia ma niewielki domek, zastanawialam sie jak ona miesci tam spizarnie i siebie sama.

2ntlrp5.jpg

ale jak widac na fotce, ona mieszka pod nim, jakby w piwnicy :D gniazdo jest gleboko w trocinach, a sam domek, to tylko dach, przykrywka. on stoi w powietrzu, na trocinach, zupelnie nie dotykajac dna kuwety. a gruba tunelem dochodzi do wyjscia...sama tworzy te bunkrowa konstrukcje (za kazdym razem kiedy cos tam jej popsuje, bo oprozniam spizarnie).

sam projekt jest naprawde fajny i podoba mi sie, ze kombinujesz zeby uatrakcyjnic chomikowi zycie :)

Edytowane przez diabli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co chętna na zakup ;p?

Tak, ale moi rodzice nie są chętni na zakup przez forum <_< musiałoby się wstawić na allegro czy coś, a to już są jakieś tam koszty . <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale moi rodzice nie są chętni na zakup przez forum <_< musiałoby się wstawić na allegro czy coś, a to już są jakieś tam koszty . <_<

Zawsze można coś wykombinować;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, też mi się podoba. :) A co do sprzedawania, to może też bym się skusiła :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a o który domek wam chodzi ten 1 czy ta wieża :) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wieża chyba,ale ten 1 też niczego sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paula zobacz PW, a ja niedługo może zakupie materiały :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja póki co muszę zebrać kasę na klatkę, zrealizować zamówienie z animalii a kieszonkowe pozwoli mi na zakończenie tych czynności w czerwcu . Więc na razie nie ma szans na kupienie . Skusiłabym się na domek lub jakąś zabawkę ... ale nie wieże,bo tą może kupię na animalii. :P Póki co siedzi w moim koszyku,ale to z pytajnikiem hehe :P Najważniejsza klatka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okiii;) Jak coś w miarę moich możliwości mógłbym zrobićcos na zamowienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze pytanie o grubość sklejki do takiego domku ile byście dali 3,4,5 mm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długość: 14 cm. Szerokość: 9 cm. Wysokość: 9,5 cm. Wysokość wejścia: 5 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czy domek o wymiarach

szer: 15 cm

dł: 15 cm

wys: 12 cm

wymiary wejscia: 5 x 5 cm

Będzie dobry dla syryjka, czy raczej ciut za mały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla syryjka będzie mały. Dorosły syryjek ma przeciętnie tyle cm długości, więc będzie mu się ciężko w nim nawet odwrócić. Chociaż znam chomy, które i tak będą się próbowały wciskać do takiego. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey zatem musze coś większego znaleźc ;) Najlepiej było by 20x20?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co prawda, jakie mają wymiary, ale ludzie polecają dla chomików domki świnkowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey zatem musze coś większego znaleźc ;) Najlepiej było by 20x20?

No tak z 25x20, zobacz w skrzynkę wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diva a może zrobisz sama domek chomikowi :) Kup 100 kołeczków, do tego jakąś sklejkę/ deskę/ listwę drewnianą i Wikol. Z resztą zaglądnij tu: http://forum.e-chomik.pl/topic/7424-nasze-samle/page__view__findpost__p__266641 i zobacz jak to u mnie wygląda. Kluska mieszka pod całym pięterkiem. Tam ma sypialnię i spiżarnię. Możesz zrobić coś podobnego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diva a może zrobisz sama domek chomikowi :) Kup 100 kołeczków, do tego jakąś sklejkę/ deskę/ listwę drewnianą i Wikol. Z resztą zaglądnij tu: http://forum.e-chomi...post__p__266641 i zobacz jak to u mnie wygląda. Kluska mieszka pod całym pięterkiem. Tam ma sypialnię i spiżarnię. Możesz zrobić coś podobnego :)

Kropcia jednak kołki nie będą potrzebne ;) Dorwałam w domu sklejkę i z niej wyciełam elementy i skleiłam domek. Wymiary 25x20x11 cm. Jak na razie Klusce domek nie potrzebny, bo zabunkrowała się pod pojemnikiem z piaskiem i tam dziś spi ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiedzieć :) Prędzej czy później bączuś się zabunkruje w domu, albo i nie- ciekawe czy ten chomiczek jest z gatunku charakternych :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o takim domku ;p ?

https://www.rodipet.de/shop_de/cgi-bin/shop/front/shop_main.cgi?func=det&wkid=93401517105331316&rub1=Rodipet%AE+Holzhaus&rub2=&artnr=180&pn=0&sort=0&partnr=18106&all=

Rodipet® Luxus NAGERAPARTMENT w wyszukiwarkę trzeba to wpisać bo linki nie działają:)

komuś się podoba :D ?

Edytowane przez djoaza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi