Skocz do zawartości

Domek dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

Diabli tak to to na pewno! Swietne.. ale jakie drogie. Ja tez tak mam ze ciagle bym cos chomowi kupowala ale musze sobie dac na wstrzymanie.. jakbym mogla to i z 1000 zl bym mogla wydac tyle tych bajerow jest.. :blink: Ja mam w tej chwili dzungara a tam pisza w opisie ze to dla koszartniczki sie moze nadawac to moze za duze by bylo. Poza tym mam klatke Wiktor to by mi to z polowe klatki zajelo hehe Ty masz setke to masz gdzie szalec :)

drogie i chyba tylko dlatego jeszcze nie mam tych zabawek u siebie :D jeszcze odrobina rozumu czasem sie odzywa, hehe. wiesz z ta satka to nie do konca tak, w malej klatce mialam malenki domek, mini kolowrotek, mala piaskownice z wc w jednym. teraz w setce wszystko nagle jest duuuuze (dupne, to brzydkie slowo :D) kolowrotek zajmuje pol klatki, jest duza piaskownica, osobny piasek na siku, jak wstawie jeszcze domek, jakies zabawki, to wolne miejsce szybko sie zapelni. poza tym jest tyle super bajerow...

Chyba kiedyś była gdzieś rozmowa o tym i wywnioskowałam wtedy, że dla syryjka za małe otwory czy coś.

tez gdzies widzialam, ze byl sprzedawany ten domek i podobno za maly dla syryjka. chyba, ze sa dwie rozmiarowki? dla koszatniczek i myszek? albo mylimy domki ;) bo jest kilka podobnych.

Chyba kiedyś była gdzieś rozmowa o tym i wywnioskowałam wtedy, że dla syryjka za małe otwory czy coś.

ja wtedy wywnioskowalam, ze otwory za male to raz, a dwa, ze chomik na gorze nie spi, nie ma miejsca na spizarke i ze nocuje pod domkiem

Hehe zobaczymy co bedziesz mowic jak twoj men juz sie dowie hehe powodzenia ci zycze ;)

pewnie powie co mysli. i najlepsze jest to, ze bedzie mial racje :D

tez mnie kusil Karlie, ale znalazlam ten moj plastik z savica i na razie musi byc ok. chomikowi przypadl do gustu, a drewniany kolowrotek troche mnie zrazil (bo sie nie kreci :D)

pierwszy domek rewelacja, porecze swietne! juz widze jak moja grubcia chodzi po nich jak po linie ;) ona jest tak szurnieta jak jej pani :P

a samolot do mnie nie przemawia...to juz wizualna zabawka dla ludzi. chomik chyba niewiele tam na atrakcji. poziom rozrywki 0, moze 1 za obgryzania smigla.

Edytowane przez diabli
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 529
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jeżeli chce tam spać niech spi moja chomiczka tez czasami spała poza domkiem ale wkońcu do niego weszła ;) Brusia przyzwyczaiła sie pewnie do spania w terenie heh

jumi ja bym zostawiła ją w spokoju, skoro tam sobie wybrała to znaczy że czuje się tam bezpiecznie. moje stwory też się bardzo często przeprowadzają (chociaż lays częściej), jakoś mi to specjalnie ni

Możliwe jest też, że ze względu na temperatury jest jej przyjemniej.

Przeciez ja sie smieje z tego samolotu... czego to juz ludzie nie wymysla. Wg mnie jest zupelnie niepraktyczny. Fajnie ze choc masz kase na to zeby szalec, mnie kasa najbardziej ogranicza jak juz cos.. a tak juz mysle jaki "sobie" zrobie prezent na urodziny..

Odnośnik do odpowiedzi

wiem, wiem, ze sie smiejesz. tak mi sie napisalo, zeby mlode pokolenie nie pobieglo do sklepu po super zabawke :D:D:D ciagle czuje sie jak jakas reformatorka, hehe. oj mnie tez kasa ogranicza. klatka setka to byl prezent walentynkowy...musialam znalezc okazje i wyjeczec, hehe. a ta druga...szukam okazji. moze tlustoczwartkowa? skoro tak dobrze nam sie powodzi? :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dasz mu ten domek, i on się tam wprowadzi, to znaczy że jest on odpowiedni dla twojego chomika. Jeśli się nie wprowadzi tzn. że jest mu tam nie wygodnie i nie nadaje się dla niego :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Jaki rozmiar domku dla syryjka jest odpowiedni ? Prawdopodobnie narzeczony siostry mi zrobi ;) Tylko nie wiem jaki rozmiar całego i wejścia ; ) Albo jakieś przykłady na allegro możecie podać, bo ja na prawdę nie wiem jakiej wielkości

Odnośnik do odpowiedzi

Dla syryjka?

Ja zrobiłam z kołków 20x20cm i jest ok. Bez problemu może zanieść sobie chusteczki, sianko i inne przyboru do budowy, hehe :P.

Do tego ma też miejsce na spiżarnie.

Otwór nie może być z duży, bo chomiki wolą bardziej przytulne miejsca. Jeżeli ma to być w kształcie koła to myślę, że średnica około 5cm, a jak kwadrat to 4x4cm. Narysuj sobie na kartce i dopasuj do swojego chomika ;).

Ja mam bardzo drobnego więc te otwory są na niego ok (nawet bardziej luźniejsze)

Odnośnik do odpowiedzi

No chomik raczej będzie z tych większych, ale przypatrzę się jutro dokładnie ;) Też właśnie myślałam tak 20 cm. Popatrzę na allegro jeszcze jakie tam są wielkości ;)

Dzięki ; )

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Jakoś nie widzę Erdika (145g) przechodzącego przez kwadracik 4x4cm, co dopiero z zapasami. Lepiej większe wejście, jak będzie za duże to chomik sobie zapcha.

Edytowane przez Dogha
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pytanie do posiadaczy tego domku : http://animalia.pl/produkt,11374,111,trixie-drewniany-domek-dla-gryzoni-17-x-17-x-10-cm.html

Czy jeśli chomik chciał by spać na dole to nie będzie mu tam za jasno?

Bo na zdjęciu głównym odstępy między schodkami są duże, a na zdjęciach dołączonych w opiniach są jedno przy drugim.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...