Skocz do zawartości

Domek dla chomika

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 529
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jeżeli chce tam spać niech spi moja chomiczka tez czasami spała poza domkiem ale wkońcu do niego weszła ;) Brusia przyzwyczaiła sie pewnie do spania w terenie heh

jumi ja bym zostawiła ją w spokoju, skoro tam sobie wybrała to znaczy że czuje się tam bezpiecznie. moje stwory też się bardzo często przeprowadzają (chociaż lays częściej), jakoś mi to specjalnie ni

Możliwe jest też, że ze względu na temperatury jest jej przyjemniej.

asta czy bjork? ktory lepszy dla syryjka? moze jeszcze jakies propozycje? narozny trixie tez mi sie podoba...pomozcie :) moze ktos ma ktorys z tych domkow i moze obiektywnie go ocenic.

Pampi, zadowolona z domku?

jeszcze ogladam domki podane przez Stokrotke i juz w ogole mam dylemat.

Odnośnik do odpowiedzi

Pampi powiem jedno - WOW!!! Czy tą całość Ty stworzyłaś łącząc elementy? Czy jest do kupienia? Ale świetna willa! Strasznie mi się podoba.

Diabli ja dla syryjka mogę polecić tańszą wersję Trixie dla świnki morskiej:

http://www.kuchniapupila.pl/files/1717337743/70_1.jpg

Jeśli chodzi o wymiaru jest w sam raz. Ani za duży, ani za mały. Moja syryjka wejście przysypała sobie trocinami i naprawdę ma bardzo fajne gniazdko.

Edytowane przez flora
Odnośnik do odpowiedzi

Ten domek co ma Pampi jest do kupienia ;)

diabli jeżeli twój chomik jest większy to radzę biork. ;)

A jeżeli nie jest wielkości prawie świnki morskiej, to możesz wziąć astę ;)

Odnośnik do odpowiedzi

moj chomik to na razie mlodzik, ciezko okreslic czy jeszcze duzo urosnie. mam go od grudnia, wydluzyl sie dosc sporo. jeśli chodzi o wage mnie sie wydaje, ze jest chudzinka, ciagle pedaluje w kolku. w sumie do setki lepiej kupic wiekszy domek...najtaniej wyjdzie ten trixie narozny albo asta. bjork kusi...ale jakos sie go boje ;)

a ma ktos jerrika i moglby go ocenic? http://allegro.pl/trixie-domek-dla-swinki-morskiej-15x14x15cm-62181-i2059067229.html nadal szukam willi dla syryjka ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadając na pytanie z poprzedniej strony - kupiłam jako całość. Już nie pamiętam za ile, coś około 70zł. Nuti jest zadowolona i mieści się w każdy otworek, z tunelu też korzysta :)

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadając na pytanie z poprzedniej strony - kupiłam jako całość. Już nie pamiętam za ile, coś około 70zł. Nuti jest zadowolona i mieści się w każdy otworek, z tunelu też korzysta :)

Pampi możesz podać link z kąt go kupiłaś?

Odnośnik do odpowiedzi

Ty już kobieto nic nie kupuj bo naprawdę Ci chłop zrobi egzekucję :P

Leonku, ale jak nie kupowac, skoro to takie fajne? :D chomikowy zakupoholizm!

Pampi możesz podać link z kąt go kupiłaś?

http://allegro.pl/trixie-domek-plac-zabaw-chomik-koszatniczka-6163-i2085124835.html chyba tutaj :)

ciekawe jak to:

http://allegro.pl/trixie-zabawka-plac-zabaw-dla-chomika-36cm-61642-i2084649380.html

Odnośnik do odpowiedzi

Diabli tak to to na pewno! Swietne.. ale jakie drogie. Ja tez tak mam ze ciagle bym cos chomowi kupowala ale musze sobie dac na wstrzymanie.. jakbym mogla to i z 1000 zl bym mogla wydac tyle tych bajerow jest.. :blink: Ja mam w tej chwili dzungara a tam pisza w opisie ze to dla koszartniczki sie moze nadawac to moze za duze by bylo. Poza tym mam klatke Wiktor to by mi to z polowe klatki zajelo hehe Ty masz setke to masz gdzie szalec :)

Edytowane przez stokrotka
Odnośnik do odpowiedzi

Leonku, ale jak nie kupowac, skoro to takie fajne? :D chomikowy zakupoholizm!

Hehe zobaczymy co bedziesz mowic jak twoj men juz sie dowie hehe powodzenia ci zycze ;)

Chyba kiedyś była gdzieś rozmowa o tym i uznaliśmy, że dla syryjka za małe :)

Za male?? W opisie jest ze to dla koszy sie nawet nadaje ale z drugiej strony juz nie raz przekonalam sie ze nie warto tak slepo wierzyc w to co pisza.. Apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz to mi sie marzy setka, kolowrotek Karlie, taki palac, tunel.. ehh konca nie widac. Trzeba chyba zaczac w totka grac :)

A w takim krzywdy by sobie nie zrobil na tych barierkach?:

a01e278d8afa1d2cmed.jpg

Haha a widzieliscie taki domek:

be2147e433f44da3med.jpg

Edytowane przez stokrotka
Odnośnik do odpowiedzi