Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Łał. Mech jednak nadaje uroku :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna samla, widzę do cb też mech zawitał :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanko.Moze troche glupie,ale mnie nurtuje.Czy chomik takiego pudla plastikowego nie przegryzie? No ,wprawdzie widze,ze tutaj jakos sie nie zdazylo,ale moja Niunia to straszny gryzon niszczyciel i stad moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, może przegryźć. Są różne chomiki. Mój np. nawet papieru nie bardzo chce gryźć, a reszta to już w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie wiem w takim razie co zrobic.Chcialam jej takie cos wlasnie typu smala kupic,bo wieksze .No i moja strasznie kraty gryzie i spac nie mozna.A tam by takiego halasu nie robila.Ale ona gryzie doslownie wszystko co sie da.Poza kostka wapienna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Alexa-gdyby u nas takie byly....Ale niestety nie ma.Przynajmniej tu gdzie ja mieszkam.Od tygodnia próbuję znalezc cos wiekszego niz klatak,ktora mam ( 57x30 ).A ta jest najwieksza jaka moge dostac.I nie ma nic.Dlatego pomyslalam o takim plastikowym pudle bo rozmiary sa przerozne.Chyba ede musiala po prostu kupic i zobaczyc co na to Niunia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak niby chomik ma to przegryźć?Przecież samla jest płaska a w miejscach wklęsła a przecież gryzie się to co wypukłe,bo wklęsłego ani płaskiego się zembami nie złapie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważna jest tylko powierzchnia podstawy i wysokość (na dole, ponieważ często się zwęża ku dołowi). Jeżeli myślisz o piętrze to przydałoby się jakieś zabezpieczenie :)

Ja mam zrobione piętro, które jest zabezpieczone kawałkiem pokrywy. Zdjęcie: dsc00281pi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super.Bardzo mis ie podoba.Wczoraj ogladala z corka i jest taka jedna o wymiarach 70x53.Wysoka,wiec pietro bez problemu by weszlo.Tylko na razie nie bardzo ma gdzie ja wstawic.Chyba bede musiala poczekac troche i przygotowac najpierw odpowiedni kacik.Ale miejsca w niej jest sporo.w porownaniu z klatka,ktora ma obecnie wydaje sie rajem :)Rozejrze sie jesczze i cos wybiore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to moja skromna klateczka 60x40

Jakieś pomysły? Pięterko odpada ;)

dsc0060xt.jpg

dsc0050wd.jpg

dsc0055hu.jpg

dsc0051my.jpg

tunel:

dsc0062ulo.jpg

tu widać że jest kilka wejść:

dsc0063ji.jpg

i jest się w środku:

dsc0067p.jpg<br class="Apple-interchange-newline">

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się bardzo podoba.

Jednak kołowrotek psuje efekt ( a konkretnie jego kolor... przydałby się zielony :P )

mimo to jest super.

Dodałabym jakieś pięterko i więcej trotków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow!Peknie!.

Dzis znalazlam smale 60x40 w bardzo rozsadnej cenie,ale dopiero za kilka dni by mi mogli ja dostarczyc.A wyglada na to ,ze porod tuz tuz.Wiec chwilowo sobie daruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow!Peknie!.

Dzis znalazlam smale 60x40 w bardzo rozsadnej cenie,ale dopiero za kilka dni by mi mogli ja dostarczyc.A wyglada na to ,ze porod tuz tuz.Wiec chwilowo sobie daruje.

Może poszukajcie samlopodobnego pudła? Ja znalazłam na strychu, jest nawet większe od samli (ale płytsze), bo sie nie zwęża do dołu i przy podłodze ma 55/36 - dla mamusi i małych sprawiło sie super.

A pojemnik jest z zakładu rzeźniczego xD Ojciec kiedyś pracował przy wyrobie wędlin i pewnie w tamtych czasach przyniósł to do domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nadzienie, Samla wygląda naprawdę świetnie :) Stojak na poidło jest mistrzowski. Lokator już zwiedził nowe lokum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nadzienie, Samla wygląda naprawdę świetnie :) Stojak na poidło jest mistrzowski. Lokator już zwiedził nowe lokum?

Syryjczyk mieszka tam drugi dzień, więc narazie podchodzi do wszystkiego ostrożnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

frytka.es tylko pamiętaj że samla zwęża się do dołu a najczęściej wymary podawane to wymiary góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi