Skocz do zawartości

Nasze samle!

Rekomendowane odpowiedzi

pjekosz - czy Ty wiesz, jak duża jest ta samla? czym chcesz ją przewieźć? Jak dla mnie będzie trudniej niż klatkę, o ile masz np. tradycyjną 80tkę. Ew. zamów samlę na Allegro (powinny być) prosto do swojego rodzinnego domu - warto ją tam zostawić na wszelki wypadek, mama na pewno zrobi z niej użytek. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 612
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Samla Peleśka Tur-Tura: Napiszcie jak się podoba :) Co dodać co ująć.

ja sie chyba na samle przerzucę. Fajnie urządzone samle.

Aleksandra i Sheltii przekonały mnie na samle ; D   Chcę kupić 80 cm x 60 cm ; ))   Kto z was ją ma ??   Bo zastanawiam się ile rzeczy się w niej zmieści ; D

pjekosz - czy Ty wiesz, jak duża jest ta samla? czym chcesz ją przewieźć? Jak dla mnie będzie trudniej niż klatkę, o ile masz np. tradycyjną 80tkę. Ew. zamów samlę na Allegro (powinny być) prosto do swojego rodzinnego domu - warto ją tam zostawić na wszelki wypadek, mama na pewno zrobi z niej użytek. 

Mam 100tkę więc jednak trochę mniejsze ;p

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ze słoika, z ikei dwa razy wykopywała piasek mocno i teraz chwilowo jest spokój, jak nasypałem na próbę piasku do małej miski od razu Chałka zaczęła sprawdzać jak jest głęboko i pasek wylatywał po za miskę.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90102971/

130l chyba będzie w porządku?

Muszę wyjechać na kilka dni w rodzinne strony, nie za bardzo mam kogo poprosić o opiekę nad chomikiem w tym czasie więc wykombinowałem że takie pudło łatwiej będzie mi przewieźć niż całą klatkę.

Ja przy przeprowadzce przenosiłam Sampla w takiej sami  i było bardzo dobrze - przynajmniej wygodnie się ją niesie i zdecydowanie bezpieczniej niż klatkę. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Przy czym, ja obserwując moich podopiecznych uważam, że oba minima (60x40 i 80x40) są zaniżone.

Mam 90x40 i mniejszego bym nie kupiła. Dla żadnego gatunku. W tym naszym mieszkał zarówno syryjek jak i dżungar i po wsadzeniu wszystkich koniecznych 'sprzętów' jest zwyczajnie ciasno.

Odnośnik do odpowiedzi