Skocz do zawartości
Kocham_Milutke_xD

Chomik dżungarski perłowy / Puck

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba działać szybko , chomiczek jest tylko za 1 zł . Może trafić do paszczy węża.

Może jest ktoś z Gdańska, lub z okolic Władysławowa . ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisałam PW do Czeczy.

Ja moge chomika odebrać, ale niestety nie może być on u mnie na DT, jedyne co moge zaoferować to noc lub dwie w transporterze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę go wziąć na DT. Mam napisać do niego pw?

Najszybciej odebrac bede mogla go za ok.2dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odbieraj chomisia jak możesz :)

odezwała sie do mnie dziewczyna zainteresowana adopcją tej małej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo to fajnie, że tak szybko :P

Wyslałam e-maila, że jestem zainteresowana i kiedy najszybciej można byloby odebrać chomika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze że wszytsko się jako tako układa ; )

Byleby ktoś nie sprzątnął go sprzed nosa

Pozdrawiam ; *

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że zdjęcie nie jest prawdziwe - to zdjęcie jednego z samczyków z zeszłorocznej akcji SOZu wrocławskiego (30 chomików z pseudo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No własnie tak mis wydawało bo dzisiaj obserwowałam te stronę ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odp: Witam serdecznie, jednego chomiczka wlasnie dzisiaj oddalam, do oddania mam jeszcze małą myszkę :)

Jest równie fajna i pełna życia. Oddam także za darmo, nie mam klatki ale mam domek, kółeczko i parę miseczek.

Jeśli jest pani zainteresowana wyłącznie chomikiem, porozmawiam z koleżanką, wiem, że także miała samiczkę do oddania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm....Czyli nie wiadomo czy poszedł dla węza...Tak ;/?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odp: Witam serdecznie, jednego chomiczka wlasnie dzisiaj oddalam, do oddania mam jeszcze małą myszkę :)

Jest równie fajna i pełna życia. Oddam także za darmo, nie mam klatki ale mam domek, kółeczko i parę miseczek.

Jeśli jest pani zainteresowana wyłącznie chomikiem, porozmawiam z koleżanką, wiem, że także miała samiczkę do oddania.

dziwne.. już teraz nie wiem czy jest sens kupować przecież ta osoba "posiada" pełno gryzoni ;o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziwne.. już teraz nie wiem czy jest sens kupować przecież ta osoba "posiada" pełno gryzoni ;o

Myszka,chomik i ciekawe może jeszcze ma więcej gryzoni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu oddaje za darmo czy tam za symboliczną złotówkę, więc większy sens wziąć takiego niż rzucać się za te po 10 zł, które tak szybko nie trafią do przypadkowej paszczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czeczo-to weź myszkę. Jakbyś mogła oczywiście. Ja mieszkam niedaleko,ale mama się nie zgodzi na 3 gryzonia w domu... Z resztą-brzydzi się myszy. ;/ Czeczo,weź mysię. Poszukasz dla niej domu,bo przecież może trafić do paszczy paszczura ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę wziąć myszy. Mam tylko duże samle a mysz wyskoczy z niej. Dotego moja mama boi się myszy i napewno nie pozwoliłaby mi jej wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi