Skocz do zawartości
Karusia

Duna i akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Dunie lub Akwarium, chomik jest ciszej? Chodzi mi o to, czy nie słychać tak jak w zwykłej klatce odgłosów chrupania itp. Ponieważ moja kuzynka będzie musiała trzymać przez kilka dni klatkę z chomikiem w pokoju jej mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dunę i słychać jak Trixie chrupie sobie coś tam jak do niej podejdę a tak to nie wiem . . . ;D

Ale nie wiem czy w nocy słychać tak z łóżka, bo chomik stoi w pokoju rodziców ,bo kołowrotek ma beznadziejny i skrzypi :dobani: . ( ale rodzicom to nie przeszkadza :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja prawie Grubasa nie słyszę tylko czasem on skubie ten plastik albo się o niego łapkami opiera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Dunę i słyszę mojego malca dopiero wtedy, gdy zaczyna się harcówka po zabawkach w niej. Chrupanie słyszę bardzo rzadko, jedynie jak moja mysz dostanie coś na prawdę twardego to słychać co nieco.

Myślę, że jej mama na pewno wytrzyma kilka dni z chomikiem w jednym pomieszczeniu, przecież to nie jest koniec świata rotfl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam klatkę ze szczeblami, dunę i akwarium. Najbardziej zadowolona jestem z ostatniego, a dźwięki w pierwszym i drugim jak dla mnie są tak samo głośne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dunie i akwa masz może mniej odgłosów piłowania krat, natomiast ja siedząc na kanapie spokojnie słyszę jak Cecylka w swoim domku w dunie coś obgryza. Można powiedzieć że relacjonuję na żywo, bo widocznie się obudziła i poszła na przekąskę :ha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam w pokoju klatki, akwaria i dunę i jakoś nie zauważyłam różnicy. Chrupanie itp. słychac zewsząd tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ja mam akwarium i słychać jak Puszek(mój chomik) obija kołowrotkiem gdy się kręci i tylko tyle. Ale mi to nie przeszkadza:)

A nie wiem jak jest z klatką bo nie mam z tego względu że jest bezpieczniejsze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi