Skocz do zawartości

Felek vel. Kiku <333

Rekomendowane odpowiedzi

Hejj :buja: Chcę się z wami podzielić radosną nowiną. A mianowicie - mam chomika!!!

To syryjek Golden sh? Satin :ok: Dostałam go dzisiaj od dziadków (na imieniny) oczywiście o tym wcześniej nie wiedziałam. Trochę wrr na dziadków, bo kupili Vitapol i małą klatkę (40x30), ale już się nim zajęłam xD Dostanie dużą klatkę i inną karmę. Na razie jednak, musi troszkę się pomęczyć. Ale i tak ma dobre warunki, gdyż w zoologu było 6 chomików w akwa 20x30...

To samczyk - roboczo Felek :P

Na razie nie mam innego zdjęcia:

http://www.wgraj.org/img.php?mode=show& ... width=3072

Z klatce zmienione będzie praktycznie wszystko (z resztą klatkę też oczywiście zmienię).

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki rotfl

Właśnie się zastanawiam nad lh, ale na tyłeczku ma krótką sierść... Więc raczej sh.

Jutro zrobię więcej zdjęć :ok:

Na razie chomiś siedzi w domku. Popił, pojadł i na razie nie daje znaków życia :P

Tylko jak się przyjrzeć to się rusza w domku. Chciałabym zacząć oswajanie od jutra, ale Olga mówiła że trzeba mu dać 3 dni spokoju.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze młody, kudełki powinny urosnąć. Że jest lh podejrzewam na podstawie pyszczka, jest taki ''misiowaty''.

No chyba że tak :) Faktycznie ma dość sporą główkę i jak to nazwałaś jest misiowaty :P

Tak, to nowy chomiczek rotfl

Odnośnik do odpowiedzi