Skocz do zawartości
kaskas

STRONA ADOPCYJNA E-CHOMIKA

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do wszystkich posiadaczy zwierząt na DT -jeśli macie już jakieś zwierzę na DT u siebie - proszę o podesłanie mi na pw krótkiej notatki - 4-5 zdań na temat chomiczka + zdjęcie. Bardzo ułatwi mi to dodawanie informacji na stronie. Gdybyście mogli, to bardzo prosiłabym o podesłanie, oprócz linku do zdjęcia również link do tzw miniatury HTML. Np. w imageshacku jest to ostatni link, zaczynający się od kodu Jeśli ktoś nie posiada zdjęcia - to wystarczy sam tekst - zdjęcie można zawsze dodać późniejOsoby, które są przeszkolone ( :P) i mają uprawnienia do dodawania ogłoszeń adopcyjnych na stronę:Allopodrik(oraz ja)No i oczywiście proszę również o info, gdy chomiczek zostanie już oddany w dobre ręce! Czego sobie i Wam jak najbardziej życzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update:

Została dodana druga przykładowa umowa adopcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chciałam tylko prosić osoby, które wiedzą, że ich ogłoszenie jest nieaktualne, a widnieje jeszcze na stronie o zgłaszanie tego od razu do którejś z osób wymienionych w pierwszym poście :) Nie zawsze udaje nam się wyłapać fakt wydania zwierza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mała uwaga:

Nie wiem czy vortal dalej żyje na fb, ale może przydałaby się osoba do organizacji informacji adopcyjnych: umieszczanie albumów z chomikami i udostępnianie już jako Adopcje, po innych fejsbukowych portalach. W zasadzie wszystkie chomiki, jakie ode mnie ostatnio pojechały do nowych domków znalazły właścicieli przez moje osobiste ogłoszenia lub tablicę Viva Gryzonie. Prócz tego, że teraz zasilają miejsca na subforum, to moje tymczasy nic z niego nie skorzystały. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zasadzie wszystkie chomiki, jakie ode mnie ostatnio pojechały do nowych domków znalazły właścicieli przez moje osobiste ogłoszenia lub tablicę Viva Gryzonie.

Cóż, widać fani FO nie chcieli, nie mogli etc.. tez tam było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na FO chomiczki są chyba jeszcze odrobinkę zdominowane przez większe ogonki. :) Ale pamiętam o stronie i staram się podsyłać tam swoje ogłoszenia. Zawsze to jakaś szansa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym tygodniu zostały podjęte kroki reanimacji fb, adopcje na pewno sie tam pojawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona po aktualizacji, można udostępniać chomiczki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest w zakładce u góry strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest gdzies dzialajaca strona z adopcjami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi