Skocz do zawartości
Angelo

Konkurs - I Edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. To wyślij całe info bez adresu. Jak byś wygrała tak to mi dasz. Ja nie jestem rzaden wandal żeby was w domu nachodzić. Adresy są tylko i wyłącznie potrzebne mi do nagród.

nie nie, nie chodzi mi o to, że jesteś wandalem :D nawet tak nie pomyślałam. wiem, że chodzi o nagrody :) poprostu jestem strasznie no jak by to powiedziećź hmm..."bezpieczna?" no wiecie o co chodzi =D szczerze to ja Wam ufam i nie myślę, żebyście byli jakimiś psyholami, czy co, ale jak ktoś ma jakieś zasady i przyzwyczajenia to cięzko mu to zmienić. Adminek bardzo Cię przepraszam, ale nie zrozum mnie źle. poprostu to już takie moje przyzwyczajenie :). myślę, że wiesz o co chodzi. a tak to to jest Super Gość :D z chęcią prześlę zdjęcia :) około 6-7-8-9 (ale kilka ze zdjęć nie będzie miało super grafiki ze względu na jakość aparatu w telefonie)

jeszcze raz sorry za kłopot :)

ps. email już wysłany..Adminek? jeżeli dojdzie dojdą do Ciebie foty mógłbyś mi napisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fotki doszły.

Zapraszam do oceny. Wybierzcie najładniejsze zdjęcie.

By zagłosować wchodźcie na adres:

http://ochomikach.websecours.net/galeria/

Nie musicie sie rejestrować. Kliknijcie na zdjęcie i pod spodem jest "Oceń". wybierzcie najładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę nie pisać tego w temacie. Robi sie z tego off-topic. Piszcie mi to na PW bądź GG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adminek może za każdy razem odp. na e-mail ze zdjęciami. wiem, że to będzie męczące, ale dzięki temu nie będzie tu zbędnych postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko napisze ważną(przynajmniej dla mnie) wiadomośc do Adminka :P chciałam ci powiedziec że w skrzynce (tej na zdjecia z konkursu) będzie kilka wiadomości z jednym i tym samym tematem "Zdjęcie na konkurs" to sa różne zdjęcia tylko że ja wpisuje ten sam temat także nie kasuj ich. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm.... może rzeczywiście lepiej... no cóż juz wysłalam także po sprawie (chyba :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adminku kiedy wreszcie umieścisz zdjęciam moich chomów w galeri konkursowej?? ;/ Czekam i czekaj już od tygodnia a ty nawet minutki czasu nie znalazłeś żeby je umieścić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeciez napisałam i nie chomik tylko chomiki :)

Fotka 004, 007, 016, 021, 029 - Moky

fotka 30 - Lily

fotka 31 Moky i Lily :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę miał czas to umieszcze. Dzisiaj mnie nie ma. bo jade sie poopalać. Może wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adminku kiedy dodasz zdjęcia moich chomiczków do galerii konkursowej? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi