Skocz do zawartości
Tigromaniak

Akcesoria dla domów tymczasowych

Rekomendowane odpowiedzi

średnica kołowrotków to 12 cm i 15cm.

zdjęcie kołowrotków w porównaniu do kubka

http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc00372i.jpg/

jak ktoś chce zrobić cobie domek czy półkę z połowek kuli-proszę bardzo. ja domki mam, a myszom robię hamaczki, więc kula jest mi do niczego nie potrzebna

kołowrotek duży zarezerwowany

przypominam, że jest jeszcze pięterko, takie jak na zdjęciu tutaj, tylko niebieskie:

http://imageshack.us/photo/my-images/88/zdjcie0611y.jpg/

i trociny, kula, z której domek, albo podest można zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopnę się tutaj, bo w sumie nie wiem gdzie. :)

Dostałam mejla od osoby z Warszawy, która chciałaby się podzielić swoim wyposażeniem dla chomików z osobami mającymi DT. Osoby, które byłyby chętne do odebrania ich, bardzo proszę o kontakt na PW.

Info jest sprzed tygodnia, ale mnie nie było, więc dopiero teraz piszę - mam nadzieję, że to jeszcze aktualne. :)

Przeniosłam do odpowiedniego tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dwa akwaria 25 litrowe w tym jedno, z siatką.

W czwatrek mogę je do Łodzi zawiexć.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat podpięłam, będzie na widoku ...

Ja wciąż mam do oddania klatkę i akcesoria, prócz transporterka:

Dołączona grafika

Piątego października będę u weta w Warszawie, więc jakby komuś z tamtych rejonów były potrzebne, to jakoś się z tym zabiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracając do mojego postu, bo może ktoś chciałby wiedzieć więcej, zacytuję mejla, mam nadzieję, że osoba, która go pisała się nie obrazi. :)

Cześć,

mam na zbyciu nie potrzebne mi kołowrotki- dostałam je razem z klatką w spadku. moje mysyz i chomik mają już swoje kołowrotki, a te mi się walają w domu. , z tym, że to sa te niefajne kołowrotki "drutowe: z przerwami między prętami, ale dla chomików na dt bez długiego ogonka może się nadadzą? ja jeszcze mam myszy, ale boję się im dać takie kołowrotki. jeden jest dość duży, zmierzę, jak wrócę z pracy, tak, że dżungarek czy robor spokojnie się zmieści. drugi jest malutki (chyba 13cm), dla myszek, ale może jakieś młode/małe chomiki by chciały w tym biegać?

mam jeszcze kulę do biegania, dość zniszczoną, nie wiem, czy Wy robicie z tego jakiś użytek? szkoda mi ją oddawać komuś, kto wepcha w nią biednego zwierzaka, ale może jakiś domek czy coś innego da się z niej zrobić?

i jeszcze mam do oddania podeścik do małej klatki, taki plastikowy z dziurką na tunel.

mieszkam w wawie, także jakbyś znała kogoś, kto chciałby przygarnąć którąś z rzeczy, to chętnie sie pozbędę.

Jeśli ktoś byłby chętny na którąś z rzeczy, piszcie na pw, podam mejla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te rzeczy zostały już przekazane osobom z organizacji Viva, konkretnie dla gryzoniowego jej oddziału ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na strychu zalega mi pare małych, mocno zużytych klatek.

Gdyby ktoś je chciał, to chętnie odstąpie. Chętna osoba musiałaby tylko pokryć koszt przesyłki. Moge ewentualnie dowieźć do Wrocławia albo Opola.

Dołączona grafikaDołączona grafika

To kolejno Teddy Lux I (w kuwecie wycięta dziura bo klatka robiła za nadbudówke do innej, cała kuweta mocno zniszczona) i Teddy lux II

Edytowane przez Nina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ops, Filiżanko, faktycznie mejl jest sprzed trzech dni, widocznie się już coś zmieniło w międzyczasie. Dobrze tak czy tak, że się przydadzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, gdyby ktoś był zainteresowany, to chętnie oddam dla DT następujące rzeczy, które mi zostały po moich Myszaczkach:

VL Hamster Nature – ok. 200 gram, dw 20.02.2012

Vitakraft Emotion Beaty ok. 300 gram, dw 01.2012

Vitakraft Emotion Sensitive ok 100 gram, dw 12.2011

Ziołowe mieszanki

Żwirek Cat’s Best Universal prawie cała paka 7 l

Ściółka Zolux Chambiose ok. połowa paki 30 l

używana klatka (chyba w pełni wyposażona) WD IMPEX CH1 http://www.wd-impex.com/OLD/?page=view&t=a&id=10&lang=pl&style=blue.

Wszystko jest do odebrania we Wrocławiu.

Macie pytania? Śmiało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sądzę, że można yb to bylo dać do osób z Wrocławia, które najbardziej służą DT. Mówię w tym momencie i Podrik i Pampi. Może do nich warto napisać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym bardzo chciała to:

Ściółka Zolux Chambiose ok. połowa paki 30 l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak chcesz się pozbyc to ja chętnie przyjme transporterek, aby mieć w czym bezpiecznie robosia przetransportować ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddam klatkę (Wiktor) na DT jak ktoś chętny to tylko za koszty wysyłki. W kilku miejscach klatka jest odrapana. Ale tak naprawdę to tego nie widać. Ma też odlutowane pół jednego boku, ale to ładnie przylega i nie ma z tym problemu. Mogę zrobić zdjęcia. Jak zgłosi się więcej niż jedne osoba to zastrzegam, że oddam tej która najczęściej ma chomiki na DT.

Edytowane przez Dogha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Losia jest u mnie i ją chcę, bo przyjedzie do niej chomik, a nie ma w czym go trzymać bo wszystko oddała.

Edytowane przez Pucca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogółem to wolałabym ją oddać osobie u której to DT nie jest jednorazowe, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemu, chcoiaż nie nazwabym swojego DT jednorazowym. :)

Niekatualne.

Oddam drewniany domek i drewnianą rurkę PINO dla osób najczesciej służących jako DT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahahah :D Widać prócz mojego żadne. :P

Może Podriś by chciała ? Ona na forum rzadko bywa więc mogła nie widzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam się jak z nią skontaktować poza forum...

Edytowane przez Dogha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz napisać do Pampi, lub Magi. One na pewno mają z nią kontakt/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiktora oddam dla DT!

Edytowane przez Dogha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi