Skocz do zawartości
Tigromaniak

Akcesoria dla domów tymczasowych

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie piszmy co mamy do wydania ;)

ja mam do wydania 3 domki: 2 niebieskie jeden czerwony.

Jeden kołowrotek szczebelkowy mały, 4 małe z gigantów - 3 mają rozwalone trzymanie ale można sobie samemu je zrobić i np do samli go wkręcić

domki i kołowrotki widać na zdjęciu

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę ja teeeż? :P

ja mam do wydania na jakiś DT :

- kołowrotek 20 cm szczebelkowy

- dwie miseczki plastikowe

do pożyczenia lub na stałe jeżeli będzie taka potrzeba. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymałam wiadomość od użytkowniczki forum dogomania, dotycząca darowizny dla domów tymczasowych.

Osoba jest z Krakowa, więc myślę, że warto, by właśnie Krakowskie DT na tym skorzystały.

Witaj. Niedawno, po ponad dwóch latach przyjaźni, odeszła nasza Emma (*) - ukochana chomiczyca, członek naszej rodziny.

Nie planujemy kolejnej adopcji, ale mam do podarowania sporą trzypoziomową klatkę z drabinkami, kołowrotki, dwa domki, trocinki (cytrynowe i zwykłe) i sianko.

Może przydałyby się te rzeczy chomikom w potrzebie?

Któremu DT będą przydatne te rzeczy dla tymczasów, proszę się nie krepować i pisać do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krakowianie - jeszcze jedne pomieszczenia na DT dla Was :)

Kto potrzebuje - pisać :) Są do oddania, a trzeba dać znać chętnym ofiarodawcom :)

Witam,

mam do oddania kilka (bodajże 7 szt.) akwariów po gryzoniach z widocznymi oznakami używania, część z przykrywkami z siatki ocynkowanej. Uzbierało się tego trochę przez lata a kiedyś zgarnęłam resztki rozmnażalni. Może znajdę jakieś miseczki albo poidełka. Rozmiarowo nieduże, raczej na myszy czy chomiki niż na świnki czy szczury. Jestem z Krakowa, mogę je gdzieś podrzucić. Czy bylibyście zainteresowani, ewentualnie może podpowiecie mi, czy ktoś inny by czegoś takiego nie potrzebował.

Pozdrawiam

Joanna

Kto chętny do przygarnięcia tymczasów - są klatki i akcesoria. Proszę dawać znać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że tylko ludzie z Krakowa mogą się zgłaszać ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, chyba że mają możliwość odebrania/transportu...

Mana już się zgłosiła po namiary na akwaria - ale myślę - odbierzcie wszystko i się podzielcie :) Przydadzą Wam sie pomieszczenia dla tymczasów.

O klatkę muszę się dopytać o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odbiorę te akwa, i tą klatkę ( jak podrik da namiary) porobię zdjęcia i jak by ktoś z Krakowa potrzebował na dt to się będziemy jakoś dzielić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo ja też z chęcią bym chociaż jakieś akwa odebrała, no ale w wysyłkę akwarium to chyba trochę kasy trzeba by było włożyć więc chyba się nie bardzo opłaca, a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To rzeczy na DT. Znaczy dla osób co oferują DT i im się może przydać lokum, jakieś akcesoria. :)

Ale tak czy siak, akwa przy wysyłce pewnie by się rozbiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że transport tego zapewne przekroczyłby wartość... :P

Może warto poczekać, jak i w Warszawie znajdzie się jakiś ofiarodawca :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Któryś DT zainteresowany? Kontakt u mnie ;)

Witaj!

Jestem z forum caviarnia. ktos dla nas oddał klatkę, miała byc to duża klatka dla świnek a okazało się,że jest to malutka klatka 50-siatka z małymi odstepami między pretami, także nam się nie przyda. Jeśli Wam sie przyda i ktoś z chomikowych mieszka blisko to można ja odebrać w Lubinie, woj. dolosląskie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam coś koło 90 km do Lubina, ale niestety nie mam możliwości tak daleko pojechać, chyba, że mogłaby spotkać się gdzieś tak w połowie trasy (np Szprotawa), albo dowieść do żar to bym jej zapłaciła za transport. Zresztą i tak jeszcze muszę z rodzicami pogadać. Chociaż w sumie i tak u mnie jeszcze nie było dt, więc nie wiem czy mi dacie XD

Ed. Chyba, że zrobilibyśmy coś takiego, że ja ją odbiorę i będzie u mnie, a potem oddam dla jakiegoś dt jakby ktoś miał możliwość przyjechania do mnie.

Edytowane przez gusiek2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam do oddania jak w temacie:

- 500 gram mieszanki firmy Vitapol (co prawda zatytułowanej 'karma dla królika', ale nie widzę znaczącej różnicy w składzie)

- około 400 gram mieszanki - chyba na wagę - składającej się głównie z różnego rodzaju ziaren zbóż i słonecznika)

- chipsy bananowe firmy Herbal Pets

Dostałam to z przeznaczeniem dla królika, ale mi się to zupełnie nie przyda, pomyślałam, że może komuś z tego forum przyda się bardziej.

Jedzonko do odbioru w okolicach Powiśla/Centrum.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym była chętna :) Mam jednego tymczasa, a kolejny w drodze więc się przyda :) Będę w Warszawie w środę, dasz radę podrzucić do dworca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shoti, jeśli będziesz w środę w Warszawie i potrzebujesz różnych drobiazgów dla tymczasów, to może przydadzą Ci się dwie paczki siana? Kupiłam, ale doszłam do wniosku że kompletnie mi się nie przydadzą, a szkoda mi wyrzucić ;)

Z tym że sianko jest niestety made in Tesco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sianko z Tesco jest fajne .

Miałam kilka paczek i jestem zadowolona :)

Ale zależy jakie się trafi .

Niektóre to sama żółta trawa a inne ładne i zieloniutkie :)

sorry za of

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie, że się przyda :) Tylko nie wiem czy będę bo w medicavecie nie odbierają telefonów.

Jednak nie jadę do Warszawy, przepraszam, że Ci głowę zawracałam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam kilka drobiazgów do oddania dla tyczasowiczów,typu miseczka,kołowrotek ale taki np na piaskownicę bo za mały do biegania,poidełko chyba,musiałabym jeszcze poszperać.

Mogłabym wysłać do shoti jeśli są jej potrzebne takie rzeczy.

agaffe gdybyś mi podrzuciła to jedzonko( na Ostrobramską) to mogłabym dopakować i posłać shoti paczuszkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vitapol jeszcze ujdzie, ale mieszanki na wagę bym tymczasom nie dawała. To są często osłabione chomiki, potrzebują jedzenia dobrej jakości.

To tak btw

Edytowane przez Sheltii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby Wam się chciało wysłać to chętnie przyjmę :) A później najwyżej pójdzie to do kolejnego potrzebującego tymczaska :) Tylko podajcie nr konta i cenę wysyłki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

shoti prześlij mi adres do wysyłki,naszykuję paczuszkę,wyślę a koszty wysyłki to później jak będzie wiadomo ile wyszło,

a chcesz może mam dwie małe klatki,nadają się jako transporter;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam na zbyciu nie potrzebne mi kołowrotki- dostałam je razem z klatką w spadku. moje myszy i chomik mają już swoje kołowrotki, a te mi się walają w domu. z tym, że to sa te niefajne kołowrotki "drutowe" z przerwami między prętami, ale dla chomików bez długiego ogonka może się nadadzą? ja jeszcze mam myszy, ale boję się im dać takie kołowrotki.

jeden jest dość duży, zmierzę, jak wrócę z pracy, tak, że dżungarek czy robor spokojnie się zmieści. drugi jest malutki (chyba 13cm), dla myszek, ale może jakieś młode/małe chomiki by chciały w tym biegać?

mam jeszcze kulę do biegania, dość zniszczoną- może ktoś ma pomysł, jak ją wykorzystać? NIE ODDAM osobie, która będzie chciała do kuli wkładać zwierzaka- trzeba mi przedstawić pomysł do wykorzystania:P z resztą ona jest w takim stanie, że się rozpada.

i jeszcze mam do oddania podeścik do małej klatki, taki plastikowy z dziurką na tunel. niebieski, standradowa wielkość.

plus trociny, chyba chipsi, nawet nie patrzyłam, bo nie używam.

prosze o wiadomość na priv, gdyby ktoś coś potrzebował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze kulę do biegania, dość zniszczoną- może ktoś ma pomysł, jak ją wykorzystać?

Nie wiem jaka to dokładnie kula, ale z niektórych można zrobić gniazdko/legowisko dla gryzonia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi