Skocz do zawartości

Mieszanki karm - karmy podstawowe plus dodatki.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 290
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dziękuję :) Zawsze mi brakuje w "gotowych" karmach kilku składników, zwłaszcza ziół, suszków i białka zwierzęcego, dlatego z uporem maniaka je dodaję :P   Tak Etyko - niemal identyczne. Nawet bardzi

Hmm ja i tak uważam że karmę warto byłoby uzupełnić w trochę więcej ziaren , bo chomik przecież jednak głównie je zjada :P Chyba pójdę po karmę dla falistych, lub egzotycznych i trochę dodam :P

Chcesz tam powrzucać chomiki syryjskie? oO :P A dokupić do karmy możesz np. inną karmę, oraz suszone warzywa i owoce.

Karma odpowiednia dla chomika i ŚM? Pogratulować. Jeśli masz w coś takiego zainwestować, to chyba raczej lepiej kupić Natural VIT, choć i to nie do końca dobra karma, ale zdecydowanie lepsza niż ta mieszanka no name tak naprawdę. Mój boże 5kg za 15zł, sama sobie odpowiedz co to za karma.

Eee tam ,nieprawda, ze nie ma odpowiednich sklepów.

Nikt nie każe kupować od razu Mixeramy, ale przecież np. Versele laga, - to koszt nie wysoki, a karma bez porównania lepsza o 100000 razy od tego co pokazałaś.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

To chyba mój ostatni taki mix bo najprawdopodobniej przejdę na Mixeramę, no ale miałam nienapoczęte opakowanie V-L to szkoda było nie wykorzystać :)

22505023791_ff7686919e_b.jpg22306271958_ab531725b2_o.jpg

- Versele Laga Hamster Nature

- V-L Hamster Complete

- Herbal Pets zioła podstawowe chomik

- HP chipsy bananowe

- HP gruszka

- HP marchew

- HP karma ziołowo-warzywna chomik

- Hipcio koktajl proteinowy (1/3 z 200 ml)

- Lili Farm warzywa

- siemię lniane (2 łyżki)

Efekt końcowy:

22306268918_da866b1711_o.jpg

EDIT: Do karmy trafiło jeszcze trochę mixu orzechów, płatki kukurydziane oraz rodzynki :)

Edytowane przez Huskana
Odnośnik do odpowiedzi
  • 9 months later...

Co sądzicie o tych mieszankach z Natural-Vit?                        

http://hipcio.sklep.pl/produkt/natural-vit-przysmak-multivitamina-200g  Nie tylko tej ale rownież owoce lasu czy warzywniak.

Ja miałam kiedyś ten Warzywniak ale to było 3 lata temu i zastanawiam się, czy teraz też polecacie, bo kiedyś było bardzo dobre, pięknie naturalnie pachniało ale ostatnimi czasy opinie o wielu produktach się tu zmieniły :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Co sądzicie o tych mieszankach z Natural-Vit?                        

http://hipcio.sklep.pl/produkt/natural-vit-przysmak-multivitamina-200g  Nie tylko tej ale rownież owoce lasu czy warzywniak.

Ja miałam kiedyś ten Warzywniak ale to było 3 lata temu i zastanawiam się, czy teraz też polecacie, bo kiedyś było bardzo dobre, pięknie naturalnie pachniało ale ostatnimi czasy opinie o wielu produktach się tu zmieniły :)

Witam, warzywniak generalnie na plus, choć sporo peletu, granulatu owocowego i niedosuszonych jabłek. które przebraliśmy przed wymieszaniem.

Ale warzyw sporo i chomiczka lubi. Recenzja owoców lasu na mylittlemonsters.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...

Jak najbardziej może, tylko trzeba uważać żeby nie było za dużo rodzynek, słonecznika i banana na raz bo są tuczące.
Zdecydowanie lepiej jednak dawać jedzonko dla dżungarków - wiecej składników i mniej tuczace.
Jeśli przypadkowo zamówiłaś nie taką - pisz maila do sklepu jeśli nie wysłali jeszcze paczki może zgodzą się zamienić karmę.

Edytowane przez Squirrella
Odnośnik do odpowiedzi