Skocz do zawartości
cicha

Ulotka oddawana podczas adopcji chomika.

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz się poprawi. Sheltii, mogłabyć mi podać zdanie z tym , zwierze ' ?.Bo nie chce mi się szukać w tym tego słowa. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz na początku wzmianki o wybiegach. :oczko:

Jest trochę błędów interpunkcyjnych, poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki.Nie kaskas zaraz poprawi post mój a ja poprawiam u mnie na kompueterze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie poprawiajcie nic, poprawię ja, potem Wy. Na raz się zrobi zamieszanie. Już raz to poprawiałam, ale chyba się nie dodało... Dlatego tyle byków. Czekajcie, aż poprawię post Cichej.

edit:

ponaprawiałam co nieco z tego co się poplątało przy dodawaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze mam takie 2 małe uwagi.

1. W akapicie "Co jest złe" przy trzecim punkcie jest nawias. Po jego wewnętrznej stronie nie robi się spacji.

2. W akapicie o diecie jest użyte sformułowanie "Gerbera dla dzieci". Czy nie lepiej słowo Gerbera zastąpić jakimś innym, no bo wiadomo że nie tylko Gerberki się daje, a Bobovity, Hippy i jeszcze inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałam tylko 3 strony ale nagłówek o rozmnażaniu moim skromnym zdaniem jest potrzebny. Jest jasno i wyraźnie napisane że rozmnażać nie można, przez to skracamy życie naszym pupilkom [warto też dodać że większość chomików która trafia do sklepu zoologicznego zostaje pożarta przez węża].

Przecież może się komuś trafić taka niespodzianka, albo może go najść chęć rozmnażania i po przeczytaniu tego może albo mu ta chęć przejść, albo chociaż zaciążona chomiczka będzie miała odpowiednią opiekę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham_Milutke_xD - to jest tylko ulotka podczas oddawania chomika. Jeśli komuś się trafi taka niespodzianka, to wie gdzie się zgłosić po pomoc (e-chomik.eu).

A o rozmnażaniu chomików nie powinien nawet myśleć, wszak wcześniej taka osoba podpisze umowę adopcyjną, która wyraźnie mówi, że chomiczków nie rozmnażamy.

Jednakże podzielam Twoje obawy związane z niespodzianką.

Wiesz... ta ulotka, to tak jakby skondensowana wiedza nt. jak teraz ma obchodzić się z chomikiem. Jeśli ktoś przyjmie go z miłością, to sądzę, że wtedy zgłosi się po pomoc tam skąd chomika wziął.

Ale tak na dobrą sprawę... może faktycznie przyda się jedno zdanie o kinderniespodziankach ale włączone gdzieś hmm np. do umowy adopcyjnej... "jeśli zdarzy się, że chomiczek podczas oddawania był już w ciąży, to poinformuję i zwrócę się po pomoc w tej sprawie do Stowarzyszenia/na forum e-chomik.eu)" (przydługie zdanie, ale może ktoś by to skrócił/zmodyfikował?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

można nazwać "papka dla dzieci"

Kocham Milutke

jeśli kupi chomika z niespodzianką to znajdzie nasze forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

e papka nie,bo mi się to z czym innym kojarzy ;) prędzej "deserek dla dzieci" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deser dla dzieci moze to być np. ciasto albo coś w tym rodzaju :P. Nie wiem jak to można nazwać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałam bardziej o obiadkach dla dzieci, choć sama nie wiem :P

A i może się u nas tak zdarzyć, że do SPCh trafią zaciążone samiczki, tym bardziej jak będą z pseudohodowli... Tylko wtedy myślę, że dobrze byłoby nie wydawać tych ciężarnych do nowych domów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deserek to słodkie

a obiadki to warzywne oraz mięsne

więc przeciery albo papki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deserek to słodkie

a obiadki to warzywne oraz mięsne

więc przeciery albo papki ;)

Dlatego ani jedna, ani druga forma (czyli deserek i obiadek) mi nie pasowała. Znowu papki to takie mało profesjonalne mi się wydaje, takie bardziej potoczne. Więc chyba przeciery będą najlepsze.

I bez tego "np. Gerbery".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie przeciery, od razu wiadomo o co chodzi, i obędzie się bez nazw firm.

O rozmnażaniu jednak nie pisałabym. Może jedynie drobne zdanie podrzucone przez Magdalenkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z tymi ulotkami?

Ja nadal potrzebuję ulotek do poroznoszenia w okolicach Warszawy i może w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że nie wiem. Myślę, że mimo wszystko, niezależnie od tego, co się dzieje na forum powinniśmy je roznieść - zawsze choć kilka trafi w odpowiednie ręce i ktoś dowie się od nas wszystkich jak lepiej zaopiekować się swoim zwierzaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że nie wiem. Myślę, że mimo wszystko, niezależnie od tego, co się dzieje na forum powinniśmy je roznieść - zawsze choć kilka trafi w odpowiednie ręce i ktoś dowie się od nas wszystkich jak lepiej zaopiekować się swoim zwierzaczkiem.

Popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyprzedaję pare rzeczy na allegro, tzn. klatki i zabawki dla chomików, więc w paczkę tez włożę ulotki:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś ma jeszcze ulotki, to taki sposób rozpowszechniania też jest bardzo fajny. Przynajmniej trafią do osoby zainteresowanej i jest spora szansa (mam nadzieję) że odniosą porządany skutek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^^ Racja.

Kaskas a ty będziesz wysyłać pocztą te ulotki do Mnie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi