Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana karma z HP

Jaka jest najbardziej lubiana karma z HP przez wasze chomy ?  

102 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 month later...

Kupiłam dwa dni temu zioła podstawowe dla chomika, dość dużą paczkę i dodałam do karmy, zioła z chęcią zjadane, oprócz tego mam jeszcze suszone pomidory i szparagi, szparagi to tak średnio, jednak pomidorki wcinają :D.

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

w tym temacie będziemy oceniać wybrane przez nas produkty z HP.

Ja osobiście mam tylko 3 produkty, ale to już coś :). Planuję większe produkty i przymierzam się na zakup owsa do kiełkowania, nasion kwiatów, czy warzyw, już nie pamiętam i kor drzew.

A to te produkty, które już mam:

1. Suszone pomidory, kupiłam za 2.99 w Kakadu

http://animalia.pl/produkt,5227,105,Herbal_Pets_Chipsy_naturalne_pomidor.html?noscript=1

2.Suszone szparagi, je akurat dostałam

http://animalia.pl/produkt,5228,,Herbal_Pets_Chipsy_naturalne_szparag__50g.html?noscript=1

3. Mieszanka ziołowa, kupiłam ją za niecałe 5 zł w Kakadu

http://www.swiatkarm.pl/p,herbal-pets-ziola-podstawowe-krolik-125g,10600.html , coś takiego jak to, tylko dla chomika, bo nie mogłam znaleźć, i spora paczka tego jest, więc tak, co ja myślę o tych produktach.

1. Kiedy otworzyłam paczkę, był zniewalający zapach, taki, że aż chciałoby się spróbować, a za taką cenę się opłaca, więc polecam.

Ocena Daizy: Bardzo jej smakuje, wyrwała mi aż z ręki, zapału do pomidorów nie traci :D.

Ocena Belli: Byłam zdziwiona, bo ona na codzień nie lubi sobie podjadać, ogólnie mało je, a tu niespodzianka, również lubi skubać od czasu do czasu :).

Łączna ocena 10/10

2. Szparagi, hmm.. trudno by tutaj powiedzieć, te szparagi są dość twarde, Daizy zainteresowała się chwilę, jeden zjadła, a resztę już tak średnio jej szło.

Ocena Belli: Podobnie jak Daizy na chwilę przykuło jej uwagę, po czym rzuciła w kąt.

Łączna ocena 6/10

3. I teraz ziółka, kupiłam je dwa dni temu i jestem z nich baaardzo zadowolona, duża paczka jest, jest w czym wybrać, obie chętnie jedzą, wsypałam trochę do karmy i jest chętnie zjadana.

Łączna ocena 10/10.

Może teraz Wy się wypowiecie? Co warto kupić, a czego szczególnie nie polecacie? Wiem, że dla chomów nie polecacie płatków kwiató, czego jeszcze nie, a co tak?

Tematy połączono.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Kurde, czy tylko u mnie w zoologach jest tak drogo jeśli chodzi o HP ? :( Np. karma ziołowo-warzywna kosztuje 6,10 zł, i zioła podstawowe chomik, suszona marchewka, banany w tej samej cenie <_< Chyba będę kupować produkty HP tylko przez internet, bo w zoologach mi się nie opłaca ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...

co aktualnie jest w top 10 przysmakow?? :)

kupilam dzis suszone pomiory

poza tym mam kolbe czarnego prosa - jest ok

zioła podstawowe - są bo są Dzikus zbytniego zainteresowania nie wykazuje

zastanawiam sie na babka lancetowata i pasternak i widze ze banan sie cieszy zainteresowaniem...

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie powodzeniem cieszyły się suszone gruszki i kolby prosa :3

gryzaczki też, ale Homer ciągał je ze sobą dookoła i tak hałasował, że lepiej nie mówić =.=''' 

dzisiaj kupiłam "karmę ziołowo-warzywną świnka morska" i zobaczymy co na to powie Homer :3

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

U mnie z HP znikają:

- kolba czarnego prosa;

- gałązki jabłoni;

owoce tropikalne.

Natomiast w ogóle nie tknięte są gryzaki kminkowe i melisowe...

Niebawem poeksperymentuje z chipsami jabłkowymi... 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

Z Racji tego że podjęłam współpracę z HP (nie mam zamiaru się chwalić, czy cuś :D), aczkolwiek dostałam 10 paczek z karmy, ale faworytem Stefana zdecydowanie są owoce tropikalne! Najbardziej mu smakuje banan ^ ^

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 2 years later...