Skocz do zawartości

Zioła i warzywa z HP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam suszone pomidory z HP i moje chomiki wcinają, a co do ziółek to ja nie mam, ale sądząc po opiniach chomiki wcinają.

Pisząc: To zależy od gustu chomika... Miałem na myśli to że nie każdemu chomikowi to smakuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Leon, ja rozumiem tylko chce wiedziec czy inne chomiki to lubią bo może to żadnemu nie smakuje, bo to zła karma, albo po prostu mój chomik jest inny.

-.- Pełna nazwa jest w temacie. Chyba że chodzi ci o skład: korzeń cykorii podróżnik mniszka lekarskiego, topinambura, pietruszki.

Analiza: białko 11,3%, tłuszcz 2,7%, włókno 8,2 %, popiół 7,1 %

Dołączona grafika

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie to mój ma tylko babkę lancetowatą z HP, czasem mu daję, bo je, ale po trochu. Ostatnio się zastanawiałam nad owocami pól i lasów, ale nie stać mnie było :) Chomik może nie był głodny albo zapach mu się jakiś dziwny wydawał i na razie zostawił? Kiedy ja po raz pierwszy ziółka małemu dałam to tylko nadgryzł i zostawił, minęło troche czasu i zjadł to co miał w misce ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Mojej HP smakuje. Zawsze jak jej daje to znika z miski.Wszystkiego po trochu.Ale najbardziej lubi z HP banany.Mogłaby je jeść ciągle. Lubi także suszone gruszki i jabłka :P. Zawsze rano albo popołudniu wychodzi spod podestu i idzie sobie do miski z HP toche tam poje, zje trochę karmy i dalej idzie spać. Ale każdy chomik ma inny gust - jeden lubi - drugi nie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 years later...

JA mam takie pytanko:  Zastanawiam się nad kupnem chomika i patrzyłam jakie rzeczy bym mu kupiła. I najprawdopodobniej  kupiła bym jakiś suszone owoce/zioła/warzywa z HP.  Jakie mi polecacie z tej firmy? Bo myslę nad  "

Herbal Pets Zioła Podstawowe dla Chomika"

Co mi jeszcze polecacie? ps. KUpowałabym w sklepie internetowym zoologicznym Hipcio

Odnośnik do odpowiedzi

Zioła Podstawowe osobiście bardzo lubię dodawać do karmy lub delikatnie raz na kilka dni posypać po ściółce. Dodatkowo możesz rozważyć np. zioła z jodem albo grysik witaminowy z algami (to godne polecenia akurat). 

Z suszonych warzyw/korzeni/owoców to musisz próbować co danemu maluchowi smakuje. Osobiście na stałe mam w słoiku zmieszane buraczki, marchewkę, pietruszkę i owoce leśne - dodaje do miski z karmą zawsze nieco + zioła. Teraz po raz pierwszy się pokusiłam o grysik ziołowo-warzywny z płatkami róży i się zobaczy :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...