Skocz do zawartości

Karma ziołowo-warzywna chomik z HP

Rekomendowane odpowiedzi

Oo, ostropest i ogórecznik to Kropka z kolei bardzo lubi :) Mniszka też, a brokuł kocha :)

Tylko strasznie dużo tłuszczu, jak na karmę ziołowo-warzywną :mysli: Ale na szczęście tez dużo włókna.

Dziękuję Sheltii za zdjęcia :buzi: - zaraz się przejdę do Kakadu, może będzie to chyba kupię ;)

Ktoś jeszcze ma jakieś opinie?? Chętnie wysłucham.

A może lepsze zioła z jodem???

Odnośnik do odpowiedzi

Z karmy ziołowo warzywnej moje zwierzaki zostawiały zioła. Obchodziły je bokiem. Przypomina mi się, że Śliwa kiedyś, dawno temu, mówił, że ta karma idzie pół na pół. Ale to było ze 3 lata temu i mogli skład zmienić w międzyczasie.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli zioła z jodem lepsze? (Grysik mam, mała lubi :) ) To kupię zioła z jodem :)

Tym bardziej, że mam te nasiona, co są w składzie "karmy..." - i nawiasem polecam: moja Kropka uwielbia "mieszankę nasion - gryzonie" :)

A jaki jest skład tych ziół?? (nie licząc prześwietnego morszczynu ;) ) Ma może ktoś nalepkę?

---EDIT---

Znalazłam właśnie na forum koszatniczkowym:

Zioła z jodem

Skład: kwiat i ziele wrzosu, mniszek lekarski (mlecz), liść borówki czernicy, rdest ptasi, morsztyn pęcherzykowaty, kwiat hibiskusa.

Fajneee!! Biorę to :)
Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Zioła z jodem to najmniej lubiany produkt HP. Kompletnie nieruszany.

Za to Karma ziołowo-warzywna chomik to jeden z najlepszych produktów, szczególnie Fanta ją uwielbiała, teraz Pocket ją je, reszta też od czasu do czasu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 months later...

Dianka akurat takie tematy można odświeżać bo jest to temat "na czasie" więc zawsze można coś do niego dopisać. Bardziej chodzi o nie odświeżanie tematów typu, że czyjś chomik jest chory i co robić itp. bo wiadomo, że po 1,2 latach czy nawet po paru miesiącach już raczej nasza odpowiedź w niczym nie pomoże ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj akurat dałam Mikusiowi karmy ziołowo warzywnej i wszystko pięknie znikło. Zioła z jodem też szybko zmacha, za to tego grysiku to nie za bardzo. Może leżeć i leżeć i nie ruszy. No ale to tylko potwierdza że każdy chomik lubi co innego :D

To jest temat, o jednej konkretnej karmie. Wypowiedzi o innych rodzajach proszę zamieszczać w odpowiednich tematach.

Odnośnik do odpowiedzi