Skocz do zawartości

grysik witaminowy z algami

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio (już kilka miesięcy temu ;)) w sprzedaży pojawił się grysik wysokokaloryczny. Moim zdaniem jest w nim stanowczo za dużo słonecznika. Wybieram go, zanim podam maluchom. Jest tuczący!

Poprzednie serie były zdecydowanie "chudsze". Czy można by wrócić do tamtego składu?

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - ja robię toż samo :P

Ostatnio 3 Kopciuszki w mieszkaniu siedziały i wybierały słonecznik z grysiku....

Prosimy - słonecznika mniej, albo najlepiej wcale ;)

Odnośnik do odpowiedzi

To, że Animalia nie ma w ofercie jakiegoś produktu, nie znaczy jeszcze że został wycofany ze sprzedaży :) Sama kilka dni temu kupowałam grysik, rozejrzyj się w stacjonarnych sklepach zoologicznych. Chociaż w sklepach internetowych też jest :P

http://www.sklep.videozoo.pl/product_in ... ts_id=1237

http://www.planeta-zoo.pl/herbal-pets-g ... -2149.html

http://www.czterylapy.pl/product.php?p=1818

Wystarczy poszukać.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 months later...

Moim zdaniem grysik jest świetny. Miałam teraz kłopot z prosiaczkiem, który jadł jedynie Marumoto (ratunkowa) ze strzykawki. Najpierw mieliłam mu i dodawałam właśnie grysiku HP, później sypałam na miseczkę. Fakt nieco więcej niż zalecano, ale świniak wreszcie zaczął jeść. Jest na tyle smaczna i energetyczna, że mam świniaka wśród żywych :lol:

Edit :)

Niestety nie jest to karma łatwa do dostania i muszę jeździć po zapasy do Kakadu.

Edytowane przez ana443
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Kolejna zmiana w grysiku witaminowym! tym razem na lepsze :)

Stara partia: 'grysik wysokokaloryczny' - o którym pisała Najka - w wersji z wybraną większością słonecznika.

Dołączona grafika

Nowa partia: w składzie o wiele mniej tuczącego słonecznika, a jako dodatek pojawił się jeszcze suszony brokuł. Jest też więcej topinamburu.

Dołączona grafika

i w paczce:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zmiana zdecydowanie na plus! :)

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie 'starą wersję' zeżarły mole, ten kupiłam dziś i jestem mile zaskoczona ;)

Stara partia została jeszcze współlokatorce, która użyczyła mi jej do zdjęć ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten "nowy" już parę miesięcy :) Faktycznie, wygląda fajnie.

To trzeba było powiedzieć :P

Wiesz, że w nauce odkrycie należy do tego, kto je pierwszy ogłosi? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 months later...
  • 3 months later...

Tyle, że przestał być osiągalny. Od kilku miesięcy nie udało mi się go kupić, nie ma też w sklepach internetowych. Wiele innych produktów również zniknęło, zwłaszcza tych w małych paczuszkach.

Edytowane przez najka
Odnośnik do odpowiedzi

Ja też go ostatnio nie widziałam a mi się kończy :(

Wie ktos gdzie można kupić w necie ?

U nas też jest ciężko dostępny, a szkoda, bo to świetny produkt! Jak dla mnie jeden z najlepszych z HP.

Odnośnik do odpowiedzi