Skocz do zawartości
podrik

biedna....

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item1158712427_chomik_dzungarski.html

chomik

WITAM

Dziś mam do oddania za 1zl

samiczke chomika. Samica jest Biala

Mamusia juz po 2 udanych ciazach.

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO KUPNA ,

WSZELKIE pytania PROSZĘ KIEROWAC

POD NR. 514-44-25-42

ewentualnie podpowiem jak ktos bedzie miał wątpliwości

ZAPRASZAM NA MOJE INNE AUKCJE

Zaciążyć... Wyeksploatować........ I oddać na karmówkę..... Bo kto bierze za złotówkę chomiki...??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeju, biedny chomik :beczy: Jak na taki organizm już dwie ciąży wykańczają :beczy: Szkoda, że na świecie jest jeszcze tyle niemądrych ludzi, oby się to zmieniło, wszystkich trzeba zapraszam na forum... :beczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero zobaczyłam ten temat...biedna chomiczka! Widzę, że aukcja zakończona, ale nikt jej nie kupił...działamy coś? Czy ktokolwiek mieszka w okolicy Olkusza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...a więc?mogłabyś wziąć chociaż chomiczka na DT? Chociaż aukcja już zakończona...ten facet ma jeszcze tą chomiczke? Nikt jej nie kupił więc to prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsza taka mała klatka niż okrutny właściciel...trzeba by tylko zadzwonić i dowiedzieć się, czy ta chomiczka w ogóle jeszcze żyje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsze to niż pobyt tam gdzie jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchajcie, naprawdę chcę pomóc ale jako tako sama nie wiele zdziałam. Porozmawiam jutro z rodzicami, mam nadzieję, że się zgodzą... Trzymajcie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parimee, nie dałaś odpowiedzi...rozumiem, że nic z tego nie wyszło? Wciąż mi jej szkoda...może ktoś z Krakowa mógłby podjechać? To około 40 km...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę jutro przejazdem w Olkuszu, nawet dwa razy, tylko co z tego, jak nie mam miejsca. Umawiam się z ludźmi na odbiór moich dżungarków, niby wszystko dograne i nie przychodzą... Nie skomentuję tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę jutro przejazdem w Olkuszu, nawet dwa razy, tylko co z tego, jak nie mam miejsca. Umawiam się z ludźmi na odbiór moich dżungarków, niby wszystko dograne i nie przychodzą... Nie skomentuję tego.

To odbierz ją i prześlij do Wrocławia. Któreś z nas ją weźmie, aktualnie nie mamy żadnych.

Jutro przyjeżdża Rambo, ale do mnie do domy wpada tylko na oględziny i zaraz ma przyjechać dziewczyna od adopcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parimee, nie dałaś odpowiedzi...rozumiem, że nic z tego nie wyszło?

Przepraszam, miałam pilny wyjazd w okolice Nysy, gdyż miałam pogrzeb w rodzinie. Niestety, nie mogę wziąć chomiczki, rodzice się nie zgadzają. "Jak będziesz dorosła to możesz przerobić dom na klatkę dla gryzoni ale na razie mieszkasz tutaj gdzie i tak jest istne zoo". 3 zwierzaki i od razu, że zoo.. Brak słów. Przepraszam, że zrobiłam tylko niepotrzebną nadzieję, którą zaraz zabrałam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parimee, nie masz za co przepraszać...pogrzeb to poważna sprawa, a rodziców niestety trzeba słuchać :oczko:

Ależ by było fajnie, gdyby udało się ją jutro odebrać...tylko nie mamy nawet żadnego kontaktu z tą osobą, nie wiemy, czy chomiczek jest nadal do oddania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi